طلاب می توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند

طلاب می توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند

۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - معاون وزیر راه با اشاره به فراهم شدن امکان ثبت‌نام طلاب مشغول به تحصیل در نهضت ملی مسکن،گفت:‌ تا ۲ هفته آینده جزئیات ثبت‌نام تمام مجردها را اعلام می‌کنیم.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - محمود محمودزاده با اشاره به جدیدترین آمار ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن، اظهار کرد: از ۲۸ مهرماه امسال تا روز گذشته یک میلیون و ۶۷۵ هزار و ۶۳۱ نفر در طرح مذکور ثبت نام کرده اند.

وی افزود: ثبت نام متقاضیان تا نیمه ماه جاری ادامه خواهد داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به این که امکان ثبت نام طلابی که در حوزه های علمیه در حال تحصیل هستند در نهضت ملی مسکن فراهم شده است، اظهار کرد: یکی از شروط ثبت نام نهضت ملی مسکن سکونت ۵ ساله متقاضیان در محل مورد تقاضاست.

طلاب می توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند

محمودزاده ادامه داد: برای طلاب و روحانیون با معرفی نامه از مرکز مدیریت حوزه ها امکان ثبت نام وجود دارد و مشکلی در این رابطه نداریم.

وی درباره ثبت نام دانشجویان نیز گفت: برای این قشر متاسفانه فعلا این امکان را نداریم اما برای طلاب و کارمندان دولت بر اساس مصوبه دو هفته گذشته هیئت دولت با یک سابقه می توانند در نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند.

وی در خصوص پیگیری ثبت نام دانشجویان یادآور شد: در حال پیگیری امکان ثبت نام تمام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن هستیم و تا ۲ هفته آینده جزئیات آنرا اعلام خواهیم کرد.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز