سکه 153 هزار تومان گران شد  -  8 آذر 1400

سکه 153 هزار تومان گران شد  - 8 آذر 1400

۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۲ میلیون و ۷۰۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۱۵۳ هزار تومان افزایش یافت.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از همشهری - همشهری آنلاین، امروز دوشنبه (۸ آذر ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۳ و ۴۵  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۲ میلیون و ۷۰۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز گذشته حدود ۱۵۳ هزار تومان افزایش یافت.  

قیمت انواع سکه امروز در واکنش به افزایش قیمت اونس جهانی طلا در کنار افزایش قیمت دلار در بازار داخلی به عنوان دو عامل اثرگذار بر قیمت سکه، افزایش یافت. 

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۴۷ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته قیمت آن ۲۰۰ هزار تومان گران تر شد.

نیم سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۱۱۵ هزار تومان گران تر شد.

ربع سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و  ۸۵۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به دیروز ۵۷ هزار تومان افزایش یافت.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۱۱ هزار تومان  گران تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۲۶۸ هزار  و ۴۰۰ تومان رسید که قیمت آن نسبت به دیروز  ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۷۹۸ دلار اعلام شد که نسبت ه دیروز افزایش قیمت داشت. 

منبع : همشهری آنلاین