تندر90 در بازار 580 میلیون تومان شد -  جدول قیمت

تندر90 در بازار 580 میلیون تومان شد - جدول قیمت

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اقتصادی - اقتصادآنلاین، قیمت انواع ال۹۰ در بازار را منتشر کرد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - قیمت ال ۹۰ صفر یا همان تندر ۹۰ E۲ مجهز به گیربکس دستی در روز شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ نسبت به چند روز قبل خیلی تغییر نکرده و رقمی حدود ۴۴۰ میلیون تومان در بازار برای آن بیان شده است. این مدل ارزانترین عضو خانواده رنو L۹۰ در ایران محسوب می شود و بهتر است بدانید که در حال حاضر تندر پلاس اتوماتیک ایران خودرو مدل ۹۹، گرانترین تیپ این سری از تولیدات رنو در ایران به شمار می رود؛ قیمت این سدان دنده اتوماتیک در روز شنبه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ حوالی ۵۸۰ میلیون تومان بوده که نسبت به شنبه هفته قبل ثابت مانده اما نسبت به ۱۴ روز گذشته صعود ۲۰ میلیونی را پشت سر گذاشته است.

رنو ال ۹۰ یا داچیا لوگان در سال ۱۳۸۶ به عنوان یک خودرو ارزان قیمت و جانشین پیکان به کشورمان آمد و به صورت همزمان توسط دو شرکت ایران خودرو و پارس خودرو روی خط تولید قرار گرفت. با این حال در زمان حاضر جزو گران ترین محصولات اقتصادی تولید داخل به حساب می آید و از سال ۹۹ به دلیل خارج شدن شرکت رنو از بازار ایران، تولید و عرضه آن فعلا به حالت تعلیق درآمده است.

رنو ال ۹۰ در قالب چند تیپ به بازار کشورمان آمد که از جمله می توان به ال۹۰ E۲ پارس خودرو، ال۹۰ E۲ ایران خودرو و ... اشاره کرد. مدل های پارس تندر دنده ای - اتومات (پارس خودرو) و تندر پلاس دنده ای - اتوماتیک (ایران خودرو) نیز به عنوان مدلهای فیس لیفت این سدان فرانسوی به بازار ایران راه پیدا کردند. گفتنی است که از سال ۹۷ گیربکس دستی JHQ روی نمونه های دنده ای نصب شد تا مشکل خرابی گردگیر پلوس و تخلیه ناگهانی روغن جعبه دنده مرتفع شود.

قیمت روز تندر ۹۰ (دی ماه ۱۴۰۰)

نوع خودرو

سال ساخت

کارکرد (کیلومتر)

قیمت (تومان)

پارس تندر

صفر

۴۴۵ میلیون

تندر ۹۰  ایران خودرو با رینگ آلومینیومی

صفر

۴۴۰ میلون

تندر۹۰ پلاس اتوماتیک  رینگ فولادی

صفر

۵۵۰ میلیون

تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک

صفر

۵۸۰ میلیون

تندر پلاس دنده ای  رینگ آلومینیومی

صفر

۴۸۰ میلیون

۲۲۳۲۲۵

منبع : خبرآنلاین