افتتاح 312 پروژه گازرسانی لرستان در دهه فجر امسال

افتتاح 312 پروژه گازرسانی لرستان در دهه فجر امسال

۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۳۱۲ پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر هزار و سیصد میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از ایسنا - کرم گودرزی، اظهار کرد: این شرکت در ادامه روند توسعه گازرسانی و خدمات رسانی در استان، تاکنون گازرسانی به ۲۴ شهر و ۱۹۶۳ روستا و همچنین ۳۰۰۰ واحد تولیدی صنعتی را انجام داده است.

وی ادامه داد: در ایام دهه فجر سالجاری نیز ۳۱۲ پروژه گازرسانی را در بخش های شهری، روستایی و صنعتی افتتاح می شود که برابر برنامه، با حضور مسئولین استان و شهرستان ها انجام خواهد گرفت.

گودرزی به بیان جزئیات پروژه های قابل افتتاح دهه فجر پرداخت و تصریح کرد: این پروژه ها شامل یک شهر، ۷۵ روستا و ۲۳۶ واحد تولیدی صنعتی  است که در ایام  مبارک دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرند.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان یادآور شد: شرکت گاز لرستان مفتخر است که تامین کننده بیش از ۷۰ درصد سبد انرژی استان بوده و تاکنون توانسته است با تلاش و همت کارکنان، ۹۹.۸ درصد جمعیت خانوار شهری و بیش از ۹۲ درصد جمعیت خانوار روستایی را ازاین انرژی پاک بهره مند سازد.

منبع : خبرگزاری ایسنا