چون بورس در اختیار دولت است، مشکلات فعلی به وجود آمده است

چون بورس در اختیار دولت است، مشکلات فعلی به وجود آمده است

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم را به سرمایه‌گذاری در بورس دعوت می‌کنید و سپس می‌گویید سرمایه هایتان نابود شد! چون بورس در اختیار دولت است این اتفاقات افتاده و مشکلات فعلی به وجود آمده که موجب نابودی سرمایه مردم شده است.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از ایسنا - احمد علیرضا بیگی در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص مشکلات مربوط به بازار سرمایه اظهار کرد: کشور ما دارای ثروت زیادی است و به جای منت زدن به مردم، باید ثروت را به آن ها برگردانیم.

وی افزود: به جای دادن کارخانه ای مثل ماشین سازی به فردی همچون مش قربانعلی، باید این مجموعه در اختیار مردم قرار می گرفت.

وی با بیان اینکه باید مردم را در اقتصاد دخیل کرده و دولت از اقتصاد بیرون رود، تاکید کرد: تمامی مشکلات دوره ۸ ساله دولت قبل در قسمت هایی اتفاق افتاد که ثروت مردم به دولت داده شد و مشخص نیست چگونه ۱۷۷ میلیارد دلار سرمایه در دولت قبل از کشور خارج شد.

به نقل از دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، علیرضابیگی در پایان سخنان خود یادآور شد: دولت یک تولید کننده خودرو است و تمامی امکانات خود را فراهم می کند تا مردم خودروی دولتی بخرند در حالیکه نباید مردم را وادار به خرید خودرو یا هر کالای دیگر کنیم.

منبع : خبرگزاری ایسنا