گزارش -  درخواست رسیدگی به پرونده مالباختگان یک شرکت خودرویی
سرویس اقتصادی - جمعی از مالباختگان خودرویی مفتاح رهنورد تقاضای مکرر خود را برای رسیدگی به پرونده مذکور مطرح و از مسئولان خواستند تا با رسیدگی به این پرونده آنها را دستیابی به اموال از دست رفته اشان یاری کنند.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فارس - کاربران سامانه «فارس من» با ثبت پویشی با عنوان «درخواست رسیدگی به پرونده مالباختگان خودرویی مفتاح رهنورد» عنوان کردند که با گذشت 5 سال از پرونده شکایت، هنوز این پرونده به نتیجه ای نرسیده است. 

امضا کنندگان این پویش در راستای رسیدگی به شکایت، تعیین تکلیف و جبران خسارت مالباختگان  خواستار تشکیل ستادی با عضویت نمایندگان قوه قضائیه و دادگستری، وزارت اطلاعات، کمیسیون صنعت و اصل نود مجلس شورای اسلامی و سازمان بازرسی کل کشور شدند. 

این مالباختگان عنوان کردند که با توجه به گذشت 5 سال از پرونده شکایت بیش از 1700 نفر از شرکت خودرویی «مفتاح رهنورد» تاکنون هیچ کدام از شکات به ریالی از حق و حقوق خود نرسیده اند که این امر علاوه بر صرف هزینه و وقت فراوان در روند رسیدگی و اطاله دادرسی باعث به وجود آمدن ناامیدی و سرخوردگی در زندگی و معضلات در معیشت مالباختگان و خانواده  ایشان شده است. 

منبع : خبرگزاری فارس