مالیات صفر بیش از یک میلیون واحد صنفی

مالیات صفر بیش از یک میلیون واحد صنفی

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد صنفی در کشور در بخش عملکرد مشمول مالیات بر صفر شدند و مالیات ندادند.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فرارو - وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد صنفی در کشور در بخش عملکرد مشمول مالیات بر صفر شدند و مالیات ندادند.

به گزارش تجارت نیوز، سید احسان خاندوزی عصر شنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی استان اظهار داشت: بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد صنفی کشور مشمول مالیات بر صفر شدند و مالیات عملکرد پرداخت نکردند.

به نقل از بازار، وی با اظهار اینکه این معالیات جدای از مالیات بر ارزش افزوده است، افزود: برای تحقق رشد اقتصادی و مالیاتی باید نسبت به شناسایی مودیان جدید مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی اقدام کنیم.

وی افزایش اختیارات استانی را از ضرورت ها و نیازها برشمرد و گفت: بیشتر پرونده های مالیاتی و بانکی باید در استان بررسی و از ارسال آن به تهران جلوگیری شود.

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به بازدید از شرکت صنایع چوب و نکا چوب اظهار داشت: در حمایت از صنایع راهبردی اشتراک نظر داریم و باید نسبت به نوسازی واحدهای تولیدی اقدام شود.

خان دوزی همچنین جایگزینی روش های جدید مالی را مهم برشمرد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط