هواپیماهای رژیم صهیونیستی پس از 15 سال  دوباره به فرودگاه های ترکیه می آیند
سرویس اقتصادی - یک مقام صهیونیست اعلام کرد که مذاکراتی با ترکیه در حال انجام است و طی هفته‌های آینده دوباره شاهد فرود هواپیماهای رژیم صهیونیستی در فرودگاه‌های ترکیه پس از 15 سال وقفه خواهیم بود.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فارس - گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس وای نت، یک مقام رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم در حال مذاکره با ترکیه است و طی هفته های آینده دوباره پای هواپیماهای شرکت های اسرائیلی به فرودگاه های ترکیه پس از 15 سال وقفه از سر گرفته باز خواهد شد.

وی گفته که ماه گذشته میلادی بود که رژیم صهیونیستی و ترکیه یک توافق دوجانبه در حوزه هوانوردی امضا کردند و حالا در حال کار روی جزئیات این توافق برای فراهم کردن شرایط برای حضور هواپیماهای شرکت های هوایی صهیونیست در فرودگاه های ترکیه هستند.

اختلافات بر سر مسائل امنیتی موجب شده تا طی 15 سال گذشته پروازهای رژیم صهیونیستی نتوانند در خطوط هوایی با مبدأ یا مقصد ترکیه فعالیت کنند.

از سال 2007 به بعد پروازهای بین ترکیه و سرزمین های اشغالی فقط توسط شرکت های ترک انجام می شد که این مسئله مدت ها مورد اعتراض شرکت های هواپیمایی رژیم صهیونیستی بوده است.

                                      

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس اقتصادی