تظاهرات معلمان رژیم صهیونیستی در اعتراض به حقوق و کمبود نیرو
سرویس اقتصادی - معلمان رژیم صهیونیستی با تجمع مقابل وزارت دارایی این رژیم خواستار افزایش دستمزد، جذب نیروی بیشتر و بهبود قراردادهایشان شدند.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فارس - گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس عرب 48، صدها معلم زن و مرد با تظاهرات در برابر وزارت دارایی رژیم صهیونیستی در شهر قدس اشغالی خواستار امضای توافقنامه جدید دستمزد و بهبود شرایط کاری خود شدند.

اتحادیه معلمان رژیم صهیونیستی هشدار داده است، در صورتی که وزارت دارایی این رژیم به مسائل معلمان رسیدگی نکند، آنها در سال تحصیلی جدید سر کلاس درس حاضر نخواهند شد.

یافا بن دیوید، دبیر کل اتحادیه معلمان رژیم صهیونیستی از همه نهادهای این رژیم و به خصوص نخست وزیر خواست تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، بلافاصله وارد عمل شوند.

او افزود: کمبود شدید معلمان زن و مرد زنگ خطری است که باید همه مردم به ویژه رهبران و تصمیم گیران به ویژه کارمندان وزارت دارایی را نگران کند.

بن دیوید با بیان اینکه تنها کسی در کابینه رژیم صهیونیستی که از اعتراض معلمان  حمایت می کند، وزیر آموزش و پرورش در کابینه این رژیم است، گفت: داده های اخیر مرکز مطالعات کنست نشان می دهد که ۸۵ درصد از مدارس رژیم اسرائیل با کمبود معلم زن و مرد روبرو هستند و این چیزی است که ما دیر زمانی است که مطرح کرده ایم.

مذاکرات بین وزارتخانه های دارایی و آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی با اتحادیه معلمان این رژیم بر سر حقوق و دستمزد معلمان طی چند ماه گذشته بی نتیجه بوده است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس اقتصادی