یک واحد آپارتمان نوساز 100 متری در شرق تهران چند؟  -  قیمت خانه در محلات نارمک، پیروزی، مجیدیه و تهران نو را ببینید
سرویس اقتصادی - از آنجایی که مناطق شرقی تهران دسترسی خوبی به ناوگان حمل‌ و نقل عمومی‌ دارد و از مکان‌های تفریحی و تجاری زیادی برخوردار است، در این گزارش به بررسی خانه‌های نوساز شرق تهران پرداخته‌ایم.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از همشهری - اقتصاد آنلاین، مناطق شرقی تهران مثل نارمک، تهرانپارس، مجیدیه و پیروزی از مناطق مشهور تهران هستند و متقاضی های زیادی برای خرید خانه و ملک در این منطقه وجود دارد. از آنجایی که این منطقه دسترسی خوبی به ناوگان حمل و نقل عمومی دارد و از مکان های تفریحی و تجاری زیادی برخوردار است، در این گزارش به بررسی خانه های نوساز شرق تهران پرداخته ایم.

اگر قصد سرمایه گذاری در شرق تهران را دارید، می توانید واحدی نوساز با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب را در محله نارمک، با قیمت ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی نوساز دیگر در همین محله با متراژ ۶۶ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان دارد.

همچنین واحد آپارتمانی ۹۵ متری در محله پیروزی با توجه به نوساز و ۲ خوابه بودن ملک، قیمتی بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی ۱۳۵ متری در محله مجیدیه با توجه به نوساز بودن واحد و ۲ خوابه بودن این خانه، در روز های گذشته معادل ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در نیرو هوایی با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب، به بودجه ای بالغ بر ۴ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

با سرمایه ای معادل ۶ میلیارد و ۶۶۴ میلیون تومان، می توانید واحدی نوساز با متراژ ۱۳۶ متر در محله تهران نو را خریداری کنید.

واحدی دیگر در محله تهرانپارس شرقی با ۳ اتاق خواب و متراژ ۱۶۵ متر با توجه به نوساز بودن ملک، ارزشی معادل ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

یک واحد آپارتمان نوساز 100 متری در شرق تهران چند؟  -  قیمت خانه در محلات نارمک، پیروزی، مجیدیه و تهران نو را ببینید

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط