ترفند مخابرات برای گران کردن تلفن ثابت -  هزینه قبض تهرانی ها بی سر و صدا بالا رفت
سرویس اقتصادی - مشترکان تلفن ثابت در شهریور ماه با افزایش عجیب قبض‌های تلفن ثابت روبرو شدند . 

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - شرکت مخابرات اقدام به فعال کردن خدماتی برای همه مشترکان، بدون استعلام از صاحبان خط کرده که بر اساس ان هزینه قبض آنها حداقل بیست هزار تومان افزایش یافته است .
این بیست هزار تومان که در قبوض تحت عنوان خدمات مکالمه صوتی لحاظ شده است، حتی برای خطوط ثابتی که مکالمه از آن صورت نمی گیرد، لحاظ شده است . پیش از این شرکت مخابرات اعلام کرده بود که مشترکان تهرانی از ابتدای شهریور با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار و براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررارت مبنی بر دستورالعمل هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی مشترکان تلفن ثابت، می توانند با پرداخت ۲۰ هزار تومان هزینه ماهانه خدمات مکالمات صوتی، ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان درون شهری یا به همان میزان مکالمات بین شهری و همراه دریافت کنند.

این در حالی است که این خدمات برای تمام تهرانی ها فعال شده و خطوطی که کارکردی ندارند نیز با افزایش هزینه قبض مواجه شده اند .
به طور مثال هزینه قبضی که در مرداد ماه، ۷۸۰۰ تومان بوده است در شهریور ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان شده است که رشدی بیش از سه برابر را نشان می دهد .
بسیاری از شهروندان از فعال شدن این خدمت بر روی خطوط تلفن ثابت خود بدون استعلام از انها گلایه داشته و در تماس با خبرگزاری خبرآنلاین شکایت خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.
۲۲۳۲۲۳

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط
موسوی ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵
تلفن که خاموش است چه هزینه‌ای دارد این چه جیب بری است بس کنید هر که استفاده نمی کنند چه پولی بی خودی از ملت می گیرد مشکلات گرانی کم است این همه اضافه شد ظلم بی عدالتی چقدر