ماجرای بمب گذاری در پرواز تهران-گوانگجو ماهان ساختگی بود -  هواپیما به سلامت به زمین نشست
سرویس اقتصادی - مدیرکل روابط عمومی ماهان گفت: در پرواز تهران-گوانگجو خلبان به محض اطلاع از احتمال بمب‌گذاری در پرواز، مراتب را با مرکز مراقبت در میان گذاشت و به تشخیص مرکز کنترل عملیات ماهان مبنی بر ساختگی بودن این ماجرا و امنیت کامل، پرواز به مسیر خود ادامه داد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فارس - امیرحسین ذوالانواری، مدیرکل روابط عمومی ماهان، در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در پی انتشار ادعایی در برخی رسانه های خارجی مبنی بر «تهدید به بمب گذاری در پرواز شرکت هواپیمایی ماهان بر فراز هند و درخواست فرود اضطراری» به اطلاع رساند هواپیمای مسافری ایرباس ۳۴۰ این شرکت از مبدأ تهران به مقصد گوانگ جو در کشور چین در حرکت بوده است و خلبان به محض اطلاع از احتمال بمب گذاری در پرواز مراتب را با مرکز مراقبت در میان گذاشته و به تشخیص مرکز کنترل عملیات ماهان مبنی بر ساختگی بودن این ماجرا و امنیت کامل پرواز به مسیر خود ادامه می دهد.

وی ادامه داد: بنظر می رسد طرح چنین گزارشاتی در شرایط کنونی بین المللی و داخلی به منظور برهم زدن امنیت و آرامش روانی مطرح شده است.

ذوالانوار اضافه کرد: شرکت هواپیمایی ماهان در راستای اهداف عالیه خود که در درجه اول حفظ امنیت پرواز و همچنین خدمت رسانی مطلوب به مسافران بوده است عزم خود را بیش از پیش جزم کرده است.

مدیرکل روابط عمومی ماهان تأکید کرد: این پرواز در زمان مقرر در سلامت کامل به زمین نشسته است.

بنابراین گزارش پیش از این رسانه های هندی مدعی احتمال  بمب گذاری در یک هواپیمای مسافربری ایرانی به مقصد گوانگجو چین شده بودند.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط