کاهش قیمت مرغ

کاهش قیمت مرغ

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - مشاهدات میدانی نشان می‌دهد که قیمت مرغ در سطح شهر تهران کاهش یافته و صف مرغ در میادین هم جمع شده است.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فرارو - مشاهدات میدانی نشان می دهد که قیمت مرغ در سطح شهر تهران کاهش یافته و صف مرغ در میادین هم جمع شده است.

به گزارش تسنیم، قیمت مرغ که در روزهای گذشته تا هرکیلوگرم ۷۰ هزار تومان در برخی نقاط تهران افزایش یافته بود و عرضه این محصول در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با قیمت مصوب هرکیلوگرم ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان با صف خریداری همراه بود، اکنون قیمت مرغ در سطح شهر کاهش یافته و صف مرغ در میادین هم جمع شده است.

مشاهدات میدانی نشان می دهد که هر کیلوگرم مرغ در تهران حدود 64 هزار تومان به فروش میرسد و با 6 هزار تومان کاهش به قیمت مصوب نزدیک شده است.

مدیر یکی از میادین میوه و تره بار تهران در گفتگو با تسنیم می گوید: دلیل شلوغی فروشگاه های عرضه مرغ در میادین و صف خرید این محصول کاهش عرضه مرغ توسط مرغداران در بازار، به امید افزایش قیمت این محصول بود، اما با توجه به اینکه افزایش قیمت مرغ در ستاد تنظیم بازار مصوب نشد توزیع مرغ دوباره افزایش یافته است.

یکی از فروشگاه های عرضه مواد پروتئینی خیابان یوسف آباد تهران که در روزهای گذشته هرکیلوگرم مرغ را 70 تا 71 هزار تومان به فروش می رساند نیز اکنون قیمت خود را به 64 هزار تومان کاهش داده است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط