آیفون 13 ریخت؛ آیفون 12 و 11 جهش کرد -  جدول قیمت ها

آیفون 13 ریخت؛ آیفون 12 و 11 جهش کرد - جدول قیمت ها

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - بررسی نوسانات قیمتی در بازار تلفن‌های همراه برند اپل حاکی از کاهش قیمت آیفون‌های ۱۳ و افزایش قیمت سری ۱۲ و ۱۱ ایفون در هفته‌های اخیر است.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - بررسی نوسانات قیمتی در بازار تلفن های همراه برند اپل حاکی از کاهش قیمت آیفون های ۱۳ است به طوری که آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در هفته گذشته امروز به ۳۸ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسیده است.

آیفون ۱۳ پرومکس با ظرفیت یک ترابایت نیز از ۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در هفته گذشته امروز به ۶۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.

آیفون ۱۳ مینی اما در این مدت از نوسانات قیمتی در امان بوده است.

در این مدت اما سری ۱۲ ایفون افزیش قیمت ها را تجربه کردند به طوری که آیفون ۱۲ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت نیز از ۲۹ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۳۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

سری ۱۱ آیفون نیز در این مدت گران شد به طوری که آیفون ۱۱ ب ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در هفته گذشته امروز به ۲۸ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز تلفن های اپل در جدول زیر آمده است:

آیفون 13 ریخت؛ آیفون 12 و 11 جهش کرد -  جدول قیمت ها

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط
عرفان ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۲
دیگه سکی که میخواد ۳۸ میادین پول بده گیر دویست تومن نیست اونم میده اخه این ریختن باشه دیگه من حرفی ندارم

ممد ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
والا ایفون ۱۴ رو الان خود شرکت اپل از دم به قسط ۲۴ ماهه بدون سود و کارمزد به کاربراش میده. تازه ۸۰۰ دلار قیمتش میشه حدود ۲۶ میلیون ولی اینجا زیر ۵۰ میلیون گیر نمیاد