خودروساز داخلی  فروش خودرو در قالب قرعه کشی را شروع کرد

خودروساز داخلی فروش خودرو در قالب قرعه کشی را شروع کرد

۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اقتصادی - پیرو اعلام وزارت صمت مبنی بر حذف سامانه یکپارچه عرضه خودرو، ایران خودرو فروش برخی از محصولات خود را به صورت قرعه‌کشی آغاز کرد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فارس - بر اساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر حذف سامانه یکپارچه عرضه خودرو، از این پس فقط فروش محصولات ایران خودرو به صورت قرعه کشی خواهد بود. 

براین اساس شرکت ایران خودرو از امروز 12 مهر طرح فروش فوق العاده محصولات خود با موعد تحویل 3 ماهه و پیش فروش یک ساله  را در سایت خود به  نشانی  آغاز کرده است. براین اساس متقاضیان خرید خودرو از این خودروساز می توانند با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

به گزارش فارس گروه صنعتی ایران خودرو سی و هشتمین طرح فروش فوق العاده سه ماهه و پیش فروش یک ساله را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات خود اجرا می کند. 

در این مرحله طرح فروش فو ق العاده محصولات ایران خودرو ویژه خانواده و حمایت از جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده نیز از امروز در سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت قرار گرفت. 

خودروساز داخلی  فروش خودرو در قالب قرعه کشی را شروع کرد

در طرح فروش فوق العاده، چهار محصول پژو پارس سال، سورن پلاس، دنا پلاس توربو شارژ با گیربکس شش سرعته و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک با روش قرعه کشی و موعد تحویل 3 ماهه عرضه می شود. همچنین در این طرح شرایط ثبت نام متقاضیان طرح حمایت از خانواده بدون محدودیت فراهم است. 

خودروساز داخلی  فروش خودرو در قالب قرعه کشی را شروع کرد

در طرح پیش فروش حداکثر یک ساله نیز 5 محصول تارا دستی، دنا پلاس توروبوشارژ با گیربکس شش سرعته و فرمان برقی، تارا اتوماتیک، رانا پلاس و دنا پلاس توروبو شارژ اتوماتیک عرضه می شود.

گفتنی است در این طرح متقاضیان عادی، طرح حمایت از خواده و خودروهای فرسوده امکان ثبت نام دارند.

براساس این گزارش ثبت نام از امروز سه شنبه آغاز و تا پایان روز جمعه 15 مهر ادامه دارد و  متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند، همچنین مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت نام با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود. 

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط