ببینید  -  معرفی محصول جدید سایپا به سبک هالیوود

ببینید - معرفی محصول جدید سایپا به سبک هالیوود

۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس مجله - شاهین جدیدترین محصول خودروسازی سایپاست که مسئولان این کمپانی در اقدامی مشتری‌پسند همانند فیلم‌سازان هالیوودی، تبلیغی جذاب و حرفه‌ای را برای معرفی محصول جدید خود تهیه کرده‌اند.


شاهین نامی فارسی است که در فرهنگ لغت دهخدا به نوعی پرنده شکاری از خانواده «باز» منتسب شده است. استایل مدل سدان به عنوان اولین خودروی تولید شده از این پلتفرم با الهام از این پرنده شکاری طراحی شده است. شاهین با استفاده از موتور ۱۵۰۳ سی سی M۱۵ Turbo Charger، گیربکس دستی ۵ سرعته و طراحی بدنه با استفاده از فولادهای با استحکام بالا، جدیدترین محصول خودروسازی سایپا است که مسئولان این کمپانی در اقدامی مشتری پسند همانند فیلم سازان هالیوودی، تبلیغی جذاب و حرفه ای را برای معرفی محصول جدید خود تهیه کرده اند.

منبع: خبرآنلاین

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز
محمد راد ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
شما میتونی کلاغ رو بیارید و تبلیغ شیر روش بذارید . موتوری که روی شاهین گذاشتن به نظر من گنجشکم نیست . یه موتور هشت سوپاپ قدیمی متعلق بهبیش از 30 سال قبل و اضافه کردن یه توربو شارژر ، هیچ مزیتی به دردبخوری نداره جز گرمایش بالا و در نتیجه استهلاک فوق العاده بالا . در این روزگار حداقل باید یه موتور دو میل سوپاپ در سرسیلندر (16 سوپاپ) طراحی و ساخته و نصب روی شاهین میشد که بازدهی بالاتر ی داشته باشه و مصرف سوخت و آلایندگی کمتر . تازه روی پلت فرم تویوتا یاریس که اونهم مشکلات بزرگی داشته . باز صد رحمت به موتور ef7 با اینکه اونهم طراحیش ایرانی نیست و آلمانیه . ما فقط مدعی هستیم و دیگر هیچ .

آخرین اخبار سرویس مجله