جزئیات ماجرای تیراندازی به سه زن در اصفهان  -  دستگاه قضایی با قاطعیت به این پرونده رسیدگی می کند
سرویس مجله - رئیس کل دادگستری استان اصفهان درباره ماجرای تیراندازی به سه زن در این استان توضیح داد.

به گزارش سرویس مجله برخط نیوز به نقل از همشهری - رئیس کل دادگستری استان اصفهان در پی انتشار گزارشی در یکی از روزنامه ها با عنوان «شلیک به زنان در خیابان های اصفهان»، اطلاعات منتشرشده را نادقیق دانست و ضمن تکذیب صدمه به ۵ نفر در این ماجرا گفت: دستگاه قضایی با قاطعیت و دقت تا صدور حکم به این پرونده رسیدگی می کند.

وی در رابطه با جزئیات این ماجرا گفت: پس از تشکیل پرونده ای در این زمینه، متهم به سرعت بازداشت و در تحقیقات صورت گرفته اعتیاد این فرد به مواد مخدر صنعتی تایید و مشخص می شود وی با استفاده از سلاح ساچمه ای به تیراندازی به سه خانم اقدام کرده است.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان ادامه داد: در جریان رسیدگی به این پرونده، فقط یک نفر از آن سه نفر به پزشکی قانونی مراجعه می کند و طبق نظر پزشکی قانونی جراحت وارده به این فرد از نوع جراحت دامیه و جزئی بوده است.

وی در ادامه ضمن تکذیب ادعاها در مورد آزاد شدن متهم حادثه بعد از چندین روز افزود: متهم قریب به ۲ ماه بازداشت موقت بوده و تحقیقات مفصل و کاملی در این زمینه صورت می گیرد و پس از تکمیل تحقیقات و رفع ابهامات پرونده، به موجب قانون قرار وی به وثیقه تبدیل و با قرار تامین کیفری مناسب آزاد می شود.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تاکید بر اینکه پرونده مسیر قانونی خود را طی می کند، گفت: دستگاه قضایی با قاطعیت و دقت تا صدور حکم به این پرونده رسیدگی می کند.

حبیبی در پایان از رسانه ها خواست که در انتشار اخبار دقت کافی را مورد توجه قرار دهند تا موجبات نگرانی افراد جامعه فراهم نشود.
 

منبع : همشهری آنلاین