اجرای (سلام فرمانده) به زبان عربی در این کشور همسایه

اجرای (سلام فرمانده) به زبان عربی در این کشور همسایه

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس مجله - کودکان و نوجوان الهارثه در شمال شرق بصره، در حالی که تصاویری از شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در دست داشتند، با همخوانی نسخه عربی سرود سلام فرمانده با امام زمان(عج) تجدید پیمان کردند.

به گزارش سرویس مجله برخط نیوز به نقل از همشهری - پس از استقبال عراقی ها از سرود «سلام فرمانده»، کودکان و نوجوانان شهرهای مختلف این کشور نسخه عربی این سرود را در تجمع های مختلف اجرا می کنند؛ به طوری که این سرود در شهرهایی همچون عراق، کربلا، بصره، بغداد و بابل نیز اجرا شده است و حتی در برخی تجمع ها در کنار نسخه عربی این سرود، نسخه فارسی آن نیز پخش می شود.

سرود سلام فرمانده در ماه های اخیر البته نه تنها در ایران و عراق، بلکه در سایر کشورها از پاکستان و هند گرفته تا نیجریه و بحرین با شور و حالی خاص و حتی به زبان های مختلف اجرا شده و توانسته کودکان و نوجوانان را گرد هم آوَرَد.

بر همین اساس، مردم بصره نیز که آزادی خود از دست تکفیری ها و داعش را مدیون نیروهای مقاومت و به ویژه شهید قاسم سلیمانی می دانند، شب گذشته در الهارثه، شمال شرقی استان بصره در حالی که تصاویری از مقام معظم رهبری و آیت الله سیستانی را در دکور خود قرار داده بودند، نسخه عربی سرود سلام فرمانده را اجرا کردند.

همچنین کودکان و نوجوانان این شهر، تصاویری از شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در دست داشتند و در این گردهمایی با حضرت مهدی (عج) تجدید پیمان کردند. در ادامه فیلم این مراسم را مشاهده می کنید:


منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین