واکنش خواننده پاپ به ناآرامی های کشور  -  فرصت اعتراض مسالمت آمیز در قانون وجود دارد  -  ترجیح دادم آب به آسیاب دشمن نریزم
سرویس مجله - خواننده بوشهری گفت: افرادی هم بودند که با کینه قبلی وارد اغتشاشات شدند و خواستند از آب گل آلود ماهی صید کنند.

به گزارش سرویس مجله برخط نیوز به نقل از همشهری - ساسان نوذری خواننده و آهنگساز با اشاره به فعالیت اخیر اغتشاشگران اظهار کرد: خوشبختانه در قانون اساسی ما فرصت اعتراض مسالمت آمیز و نشان دادن عدم رضایت در مورد نحوه اجرای قانون وجود دارد؛ بنابراین باید فضاهایی در محیط حقیقی توسط دولت ها به مردم اختصاص داده شود تا بتوان پیشنهادات و یا حتی اعتراضات آنها را شنید.

این هنرمند افزود: به عنوان کسی که سال ها در محیط دانشگاهی حضور داشته ام بخشی از مشکلات را به دلیل کافی نبودن کار فرهنگی و عدم یکپارچگی آن در تمام دانشگاه ها و سیستم آموزشی کشور می دانم. مثلا در سال های اخیر کرسی های آزاداندیشی بسیار کمرنگ شده و دانشجویان تریبونی در فضای حقیقی برای بیان نظرات خودشان به صورت شایسته ای ندارند.

وی ادامه داد: شاید خیلی از افرادی که فعالیت اغتشاشگرایانه داشتند به دلیل غلبه احساساتشان و عدم آگاهی از عواقب و مشکلاتی که ممکن است در آینده برای مردم و کشور به وجود آید سرچشمه می گیرد و شاید افرادی هم بودند که با کینه قبلی وارد ماجرا شدند و خواستند از آب گل آلود ماهی صید کنند که بحث آنها جداست.

نوذری بیان کرد: شاید به نحوه اجرای قانون در برخی مسائل صحبت داشته باشم و اجرای قانون می تواند به شیوه های دیگری موثرتر باشد که هم کرامت زنان و مردان ایرانی حفظ شود و هم کرامت پلیس که همیشه حافظ امنیت و همواره در کنار مردم بوده است حفظ شود.

ساسان نوذری گفت: بعد از مشاهده سوار شدن بر موج اعتراضات مردم افراد معلوم الحالی که خودشان دستشان به خون چندین هزار هموطن آغشته کرده اند مثل منافقین و یا یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر مثل سعودی ها که در یمن همه شاهد به خاک و خون کشیدن کودکان و زنان مظلوم هستیم، سعی در به خشونت کشیدن و تبدیل اعتراض به اغتشاش در کشور داشته اند که ترجیح دادم آب در آسیاب دشمنان ایران نریزم هدف دشمنان این مرز و بوم تجزیه کشور عزیزمان است.

این هنرمند بوشهری تاکید کرد: کرد، لر، ترک، بلوچ و عرب زبان همیشه دست در دست هم برای سرافرازی ایران و دفاع از میهن در برابر دشمن جان دادند که نمونه روشن آن دفاع مقدس است. حال چطور می شود باور کرد کشوری که حتی از ورود دارو برای کودکان پروانه ای ایرانی جلوگیری می کند دلسوز مردم ما شده باشد.

ساسان نوذری از سال ۱۳۸۷  شروع به تولید آثار موسیقایی در ژانر موسیقی سنتی به عنوان خواننده و از سال ۱۳۹۰ شروع به نوازندگی و بعد از آن آهنگسازی و تنظیم قطعات موسیقی پاپ و کلاسیک را دنبال کرد تا به حال نزدیک به ۲۰ اثر از او منتشر شده که شامل آثار عاشقانه، ملی، حماسی و بی کلام است.

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط