تصاویر  -  پیرترین طرفدار فوتبال در جام جهانی 2022 قطر

تصاویر - پیرترین طرفدار فوتبال در جام جهانی 2022 قطر

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس مجله - چه برای یک زن ۸۶ ساله تونسی و چه یک مرد ۸۰ ساله آمریکایی، جام جهانی فوتبال آنقدر هیجان‌انگیز است که تحمل رنج سفر را آسان کند. پیرها سلبریتی این روزها در دوحه هستند.

به گزارش سرویس مجله برخط نیوز به نقل از همشهری - ؛ یک زن مسن تونسی به نام عویشه توجه هواداران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به خود جلب کرده؛ خبر حضور این بانوی ۸۶ ساله به سرعت به ترند خبری به خصوص در فضای مجازی عرب زبانان تبدیل شد و تحسین طرفداران فوتبال را برانگیخت.

خانم عویشه اللمطی پس از اصرار بر تحمل دشواری سفر و آمدن به دوحه، تیم ملی کشورش را در مسابقات جهانی مورد تشویق و حمایت قرار داده است. این زن تونسی که به خاله عویشه معروف شده برای هر چهار تیم عربی شرکت کننده در جام جهانی ۲۰۲۲ آرزوی موفقیت کرد.

تصاویر  -  پیرترین طرفدار فوتبال در جام جهانی 2022 قطر

خاله عویشه کهنسال ترین طرفدار فوتبال که به قطر سفر کرده است.

با این حال خاله عویشه تنها سلبریتی کهنسال این روزهای دوحه نیست. یک مرد ۸۰ ساله آمریکایی هم هست که در چهار دهه گذشته پیگیر جام های جهانی بوده و ۹ بار در این رقابت ها حضور پیدا کرده است. جان کوزومانو طرفداری از فوتبال و حضور در جام جهانی را به یک سنت خانوادگی تبدیل کرده است؛ او این هواداری را با سه پسرش و در جام جهانی ایتالیا، ۱۹۹۰، شروع کرد و امروز با نوه هایش در قطر ۲۰۲۲ ادامه می دهد.

تصاویر  -  پیرترین طرفدار فوتبال در جام جهانی 2022 قطر

جان کوزومانو به همراه نوه هایش در جام جهانی قطر شرکت کرده است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط