آخرین عکس جالب ریحانه پارسا قبل از مهاجرت + عکس

آخرین عکس جالب ریحانه پارسا قبل از مهاجرت + عکس

۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - ریحانه پارسا بعد از انتشار خبر مهاجرتش به خارج از کشور، واکنش های زیادی داشته است و حالا این بار عکسی پر مفهوم در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

چند روز پیش سام درخشانی بازیگر توانای کشورمان، خبر مهاجرت ریحانه پارسا را در فضای مجازی منتشر کرد و گفت او ما و خانواده خود را با این تصمیم غافلگیر کرد، بعد از انتشار این خبر ریحانه پارسا در اینستاگرام خود این خبر را تکذیب کرد و گفت که برای ضبط فیلم به خارج از کشور سفر کرده است.

ریحانه پارسا عکسی با استایلی خاص در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: "من،رفتنم.بی حرف، بی موقع، بی مقصد، حتی"

او در استوری اینستاگرام خود نوشت: "3 ساعت قبل آخرین پرواز، آخرین عکس"

آخرین عکس جالب ریحانه پارسا قبل از مهاجرت + عکس

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

آخرین عکس جالب ریحانه پارسا قبل از مهاجرت + عکس

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت ریحانه پارسا ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.دیروز خبر مهاجرت ریحانه پارسا توسط سام درخشانی بازیگر مطرح کشورمان رسانه ای شد. ولی پارسا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود که مشغول ضبط فیلم در خارج از کشور است.  خبر مهاجرتش را تکذیب کرد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز