تصویر جالب از دختر جوان زباله گرد   -  پرویز پرستویی منتشر کرد + ویدیو
سرویس برخط پلاس - طاهره اسدی دختر 25 ساله ای است که به علت بیماری پدر مجبور است در میان زباله ها به دنبال ضایعات باشد تا بتواند، هزینه درمان پدر را فراهم کند.


دانلود ویدیو

پرویز پرستویی بازیگر مطرح و سرشناس کشورمان به تازگی ویدئویی تاثیرگذار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است، دختر جوانی به نام طاهره اسدی که به علت بیماری پدرش و از دست دادن سرمایه زندگی شان مجبور به جمع کردن زباله در سطح شهر است.

این دختر 25 ساله، که در حال جمع آوری ضایعات است، دوست دارد مغازه ای برای خود داشته باشد. او تاکید می کند که معتاد نیست و اگر اعتیاد داشت هیچ وقت زباله جمع نمی کرد. او متذکر می شود که هزینه دارو و درمان پدرش را خودش پرداخت می کند.

ماموران اجازه نمی دهند کسی مزاحمم شود

طاهره در ادامه می گوید:  همه ماموران دراینجا کمکم می کنند و اجازه نمی دهند که کسی مزاحمم شوند.

طاهره با چشمانی اشک آلود و صدایی لرزان می گوید که همه هم سن های من بهترین لباس را می پوشند و بهترین ماشین زیر پایشان است ولی من باید سرم در سطل زباله باشد و ضایعاتی جمع کنم.

پرویز پرستویی با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " درود به شرفت، درود به غیرتت، این دختر باغیرت میگه فقط امیدم به خداست، میدونم یه روز به دادم میرسه، خدایا این دختر نجیب و شرافتمند را دریاب، حق این دختر جوان این نیست که مدام سرش تو سطل زباله ها باشه تا با ضایعات امورات خود و خانواده اش را بگذرونه، یا خدای بزرگ،خودت دریابش"

منبع : رکنا