فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱ زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرویس برخط پلاس - فال روزانه امروز به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. با این بخش از رکنا همراه باشید تا از فال روزانه ماه تولدتان باخبر شوید.


دانلود ویدیو

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد از دوستانی که براساس منفعت خود تصمیم می‌گیرند و هر لحظه و هر ساعت به رنگی درمی‌آیند فاصله بگیرید. متأسفانه یکی از نزدیک‌ترین یاران شما این‌گونه است،‌ از نشست و برخاست با او بپرهیزید چرا که این نشست و برخاست‌ها بسیار به زیان شما خوهدبود. دیدار یار وفادارتان تنها با راز و نیاز با خداوند متعال میسر می‌شود،‌در غیر این صورت مدت‌ها در جدایی به سر خواهید برد. پس به خداوند پناه بیاورید و وصال مرادتان را از او طلب کنید تا حاجت شما را برآورد.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد در دستیابی به مرادتان چشم توقع به دست کمک دیگران ندوزید بلکه بر همت خود و یاری خداوند متعال تکیه کنید که لازمه وصال مرادتان همین است و بس. فراموش نکنید که پس از دستیابی به آرزویتان شکرانه آن را به‌جای آورید. این شرط و ادامه تلاش‌ها در حفظ سعادتتان دو شرطی هستند که در این دوران به عنوان رمز موفقیت شما به شمار می‌روند. گاهی می‌شود که هیچ‌یک از یارانتان به شما کمک نمی‌کنند و شما را تنها می‌گذارند در این‌گونه مواقع تنها کسی که فراموشتان نمی‌کند خداوند متعال است،‌به او توکل نمایید.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد اندکی ریاکار هستید،‌ این خصلت منفی را کنار بگذارید و ظاهر و باطن خود را یکی سازید تا اطرافیانتان هم به شما بیش از پیش اعتماد کنند. بویژه یار وفادارتان که بالطبع از تمام اطرافیان برای شما اهمیت بیشتری دارد. خود او همیشه با شما صادق بوده و هست و شما نیز باید با همین روشی که او با شما رفتار می‌کند با او برخورد کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد بیش از هر چیز باید در حفظ سلامتی جسمی و روحی خود کوشا باشید چرا که از دست دادن این سلامتی شما را از برداشتن هر گامی بازمی‌دارد، چه رسد به اینکه بخواهید به هدفی بلند مدت نیز دست یابید. یکی از کارهایی که همیشه موفقیت‌های شما را تسریع کرده است،‌ادای نذر و نیاز است که امسال نیز حتماً باید در برنامه خود قرار دهید و هرچند وقت یک بار از فقرا دستگیری نمایید. حواستان را نیز جمع کنید چراکه بسیاری از اطرافیان که از رقبای شما محسوب می‌شوند قصد فریبتان را دارند.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد توکل به خداوند متعال در انجام تمام کارهایتان رمز موفقیت شما در سال جدید است،‌این رمز را به خاطر بسپارید و در هر کاری آن را به کار بندید. روحیه لطیف و حساس شما بارها دستخوش تغییر می‌شود،‌شاد و غمگین می‌شوید و این تغییر و تحولات به‌سرعت انجام می‌گیرد و مدام از حالتی به حالت دیگر درمی‌آیید در حالی که باید سعی کنید روحیه‌ای پرثبات‌تر داشته باشید و با هر اتفاق کوچکی کوچکی دستخوش تحول نشوید زیرا هیچ به صلاح شما نیست.

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد به شما تبریک می‌گویم که انسانی چنین شایسته هستید، سعی کنید در سال جدید نیز چون سال گذشته این شایستگی را حفظ نمایید تا سعادت تان مستدام گردد. هرگز گمان نکنید که خوشبختی امروزی شما تنها زاده سرنوشت شما بوده است،‌این خوشبختی بیش از هر چیز دیگر زاده تلاش‌ها و هوشمندی‌های خودتان است.

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما می گوید احساسات شما این بار به شما دروغ نمی‌گویند،‌اطمینان داشته باشید. هرگز نپندارید که در عشق تنها باید رنج بکشید،‌این شما را افسرده خواهدساخت،‌باید در نظر داشته باشید که در پی هر رنجی یک شادی بزرگ نهفته است که آشکار خواهدشد پس تحمل رنج عشق این‌گونه ساده‌تر خواهدبود.

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد که بی‌قراری و به این در و آن در زدن برای انجام هر خواسته‌ای هیچ به صلاح شما نیست. صبر و طمأنینه بهترین راهکاری است که پیش رو دارید، این را فراموش نکنید. مطمئن باشید که در پی خون‌جگرهایی که می‌خورید روزهای درخشانی در انتظار شماست.

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال  روزانه شما نشان می دهد فراموش نکنید که احتمال بسیار دارد مقتضیات یک خواسته با خواسته‌ای دیگر هیچ‌گونه همخوانی و تناسبی نداشته باشد. پس حتماً باید آنها را یکی یکی و به نوبت و به ترتیب اولویت در نظر بگیرید و نه همه را همزمان با هم. از تن دادن به هر هوی‌ و هوسی بپرهیزید و برای دستیابی به موفقیت‌های دیگران طمعکار نباشید. سعی کنید بیشتر به زندگی خودتان بپردازید تا زندگی دیگران،‌هرچند که این کار بسیار دشوار به نظر برسد.

فال روزانـه شخصی متولدین دی

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

در فال روزانه شما آمده است یار وفادار شما همان کسی است که در جمع دوستانتان همیشه از او هم خود شما و هم دیگران به نیکی یاد می‌کنید. در ماه گذشته دلتان بسیار خون شده است،برای اینکه از اندوه ناشی از آن بیرون آیید باید اشتیاق و شور دستیابی به هدفتان را در دل خود تقویت کنید در غیر این صورت از دست دادن امید چیزی جز افسردگی و جذب انژری‌های منفی محیط را برای شما در پی نخواهد داشت. این را به خاطر بسپارید که هیچ دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد چرا که مسلماً در سال جدید روزهای درخشانی را در پی دارید که حاصل تلاش امروز شماست. پس به جای فرو رفتن در غم و اندوه، به تلاش خود ادامه دهید و مطمئن باشید که حاصل آن را بزودی خواهید دید.

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد بزودی خبری به شما می‌رسد حاکی از اینکه شخصی قصد فریب دادن شما را دارد. او را از رفتارهای متناقضش تشخیص دهید و با مشورت با یار یگانه‌تان به نوعی انرژی منفی او را از خود دور کرده و فریب رفتارهای به ظاهر دوستانه‌اش را نخورید تا با شکست مواجه نشوید و سرخورده نگردید.

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال روزانه امروز - 25 دی + ویدیو

فال روزانه شما نشان می دهد که اگر بتوانید حق بندگی خداوند را به جای آورید،‌به بسیاری از خواسته‌هایتان دست می‌یابید. در عین حال نباید به مسائل دنیوی و مال و منال این قدر دلبستگی داشته باشید. بلکه بهتر است سعادت معنوی خود را از خداوند خواهان باشید که خود بزرگ‌ترین سعادت است و تنها با دستیابی به آن انسان به آرامش واقعی می‌رسد. در ضمن مدام نزد خداوند از مشکلات زندگی‌تان شکایت نکنید، بلکه سعی کنید شکرگزار باشید تا خداوند خود دشواری‌ها را از میان بردارید.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز