ساشا سبحانی : کسی نمیتونه منو برگردونه ایران + فیلم

ساشا سبحانی : کسی نمیتونه منو برگردونه ایران + فیلم

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ادعای جالب ساشا سبحانی قمار باز مشهور اینستاگرامی درباره استرداد وی به ایران را ببینید.

ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران و یکی از اصلی ترین سرشبکه های قمار و شرطبندی که با تهیه ی فیلم های مستهجن در اینستاگرام به چند میلیون فالوور رسیده در اظهاراتی جالب ادعا می کند که هیچ کس نمی تواند او را به ایران بازگرداند.


محمد سبحانی معروف به ساشا سبحانی فرزند احمد سبحانی سفیر سابق ایران در مکزیک و ونزوئلا در دوران ریاست جمهوی احمدی نژاد می باشد و یک خواهر بنام فائزه دارد.

نام ساشا سبحانی اولین با در سال 91 با عنوان قتل در مهمانی پسر سفیر ونزوئلا سر زبان ها افتاد، ماجرا هم درگیری دونفر در مهمانی او در پارتی شبانه بودند. این جریان بعد از مدتی از دستگیری و مشخص شدن عدم نقش سبحانی در قتل او از بازداشت آزاد شد.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
ب درک کسی هم نخواست توبیای ایران

ناشناس ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کثافت نوبت تو هم میشه خدا بزرگه آشغال به تمام معنا ساشای کثافت تو یک من لجن غرق شدی خیلی از تو بقول خودشون بالاتر فکرشم نمیکردن ولی گیر افتادن انشالله بزودی تورو بیارن یک جوری توایران که فکرشو نکنی کثافت وبه سزای اعمالت برسی

ننه جون ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
حالا انگار ما موندیم کشته مرده توییم که بیایی ایران به درک که نمیایی احمق هرزه

ناشناس ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
آقا تورو خدا چرا این کارو میکنید دوروست نیست بخدا.روحیش و خراب کردید میگه مگه اینکه جنازشو بیارن تهران.خواهش میکنم.اذیتش نکنین.گناه داره.ی مدتی اومده با خانواده تو این دنیا هرگز کنم برن.بذارید هرزگی کنم خوب.چرا بهشون توهین میکنید.خوب این بنده ای خدا ریشه حرومزاده دارن.البته پیش خودشون یک سری آدما صداشون میکنم آقازاده.ولی میگیم تفاله زاده.پس خواهش میکنم بذارید زندگیشونو بکنم.حد و حدودتون بدونین.

بتوچه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
تو ماشین آلودگی صوتی رو ببند
زینب ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
بگو انگل زاده
رضا ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۶
اگه غیرت تو رگای مسولين وقوه قضاییه مونده مثل ریگی وروح آله زم بکشن بيارن ایران تا حساب کار به این زالو صفتا بیاد نوکر چاپلوس زاده ها خدا لعنتتون که مردم به نان شبشون محتاجن

بی نام ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۰
حروم زاده نوبت تو هم می رسه موقش که برسه تو گونی میارنت

ناشناس ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
مگه تو کی هستی ،،نوبت تو هم نزدیکه ،، خودکشی جیگر میخواد،،

وطن دوست ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
حالا‌ انگاری‌ فرش قرمز پهن کردیم جلو پا این انتر سایت با تیر میزنم

محمدبسحاق ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
احسنت به شما