ماجرای سنگ قبر سیدجوان رضویان چه بود؟ + عکس

ماجرای سنگ قبر سیدجوان رضویان چه بود؟ + عکس

۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - جواد رضویان بازیگر سینما وتلوزیون ایران عکسی از سنگ مزاری با نام خودش منتشر کرد.

جواد رضویان بازیگر نام آشنای ایرانی است که در بیشتر در فیلم های طنز هنرآفرینی کرده است.

جواد رضویان بازیگر طنز سینما و تلوزیون ایران در صفحه اینستاگرام خود عکسی از مزار یک شهید به نام سیدجواد رضویان منتشر کرد.

سیدجواد رضویان با انتشار این عکس نوشت:

به نام پروردگار یکتا ؛

شما رفتید تا آرامش باشد، آیا هست ؟

شما رفتید تا عدالت باشد ، آیا هست ؟

شما رفتید تا ....

شهدا شرمنده ام ،

کاش من هم پرواز یاد میگرفتم.

شب جمعه یادى کنیم از تمام خفتگان در خاک مخصوص شهداى عزیز که تا ابد مدیون آنانیم ،

پ ن : اگر نشانى از این عزیز شهید دارید که حقیر افتخار هم نامى با ایشون رو دارم در خصوصى محبت بفرمایٔید تا براى بوسه بر تربت این عزیز برسم . سپاسگزارم .

ماجرای سنگ قبر سیدجوان رضویان چه بود؟ + عکس

تنتون از بلا دور ، دلتون به امید پر نور.

یاحق.

پ ن ٢ : بینهایت از عزیزان سپاسگزارم ، محبت کردند و آدرس محل دفن و کوچه این عزیز رو برام فرستادند، عمرى بود براى عرض ادب خدمتشون میرسم.

ماجرای سنگ قبر سیدجوان رضویان چه بود؟ + عکس

از جواد رضویان بیشتر بدانید؟

سید جواد رضویان (زادهٔ ۶ مرداد ۱۳۵۳ در قم) بازیگر، خواننده ، مجری ایرانی ، تهیه کننده وکارگردان و کمدین است.

سید جواد رضویان از پدری قمی و مادری یزدی در شهر قم به دنیا آمد. او به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. رضویان در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه همکلاس بود و به کمک آن ها وارد این رشته شده است. جواد رضویان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است.

جواد رضویان در مجموعه های متعددی از جمله سیب خنده، مجید دلبندم و باغچه مینو… شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ مجددا به کارگردانی مهران مدیری این موفقیت را تکرار کرد.

جواد رضویان یکی دو تجربه کارگردانی هم داشته که البته نتوانست در این زمینه موفقیت هایی که در عرصه بازیگری بدست آورده بود را تکرار کند.

وی تاکنون در چند تله فیلم نیز بازی کرده و تا به حال چند آلبوم نیز بیرون داده است که آخرین آن کاری با نام لحاف دوزی است. دارای یک فرزند دختر است. بازی او در سریال در حاشیه سری ۱و۲ به کارگردانی مهران مدیری باعث محبوبیت بیش از پیش جواد رضویان شد.

جواد رضویان، شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، در آخرین روز سال ۱۳۹۴، پس از آنکه به عنوان یکی از سه بازیگر برگزیده برنامه سه ستاره معرفی شد با بغض اعلام کرد که دیگر در تلویزیون کار نخواهد کرد و برای همیشه خداحافظی کرد. وی پس از این ماجرا در مجموعه همسایه ها به ایفای نقش پرداخت و دوباره به تلویزیون برگشت.

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
م کاف ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
جواد و نه جوان!