اظهارنظر جالب بهروز افخمی در موردکرونا و ماسک نزدن در پشت صحنه فیلمش
سرویس برخط پلاس - بهروز افخمی کارگردان ایرانی دوباره درباره کرونا و اینکه چرا در پشت صحنه فیلمش کسی ماسک نزده اظهار نظر عجیب کرد تا به این ترتیب دکتری کرونا به او برسد.

بهروز افخمی و اظهارنظرهای عجیب او درباره کرونا خبرساز شده است.

چند روز پیش عکسی از پشت صحنه سریال رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی منتشر شد و به خاطر اینکه هیچ کدام از بازیگران ماسک نزده بودند و رعایت پروتکل های بهداشتی را انجام نداده بودند اظهارنظرهای زیادی به همراه داشت.

حالا پس ازچند روز بهروزافخمی که به تازگی جنجال ساز شده است درباره انتشار تصاویری که در آن عوامل و بازیگران سریال «رعد و برق» بدون ماسک و پروتکل های بهداشتی در حال فعالیت هستند گفت: «در طول بهار آمارهای جهانی را که بررسی کردم دیدم که ویروس با نزدیک شدن به فصل گرم دارد ضعیف می شود و گفتم اگر قرار هست بگیریم تو همین تابستان بگیریم.

پس یک سری کارها مثل غرغره آب نمک را کنار گذاشتم و اوایل تابستان #کرونا گرفتم و سبک هم گرفتم. در طول فیلمبرداری بچه های گروه هم گرفتند چون بهشون اطمینان می دادم کرونا برای جوانها و زیر پنجاه سال ها خطری ندارد و در تابستان نصف گروه مان کرونا گرفتند. پس نه می توانستند کسی را آلوده کنند نه خودشان مبتلا بشوند پس با خیال راحت بدون ماسک کارمان را کردیم»

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز