پیشگویی دقیق  -  برج 25 طبقه فروریخت !

پیشگویی دقیق - برج 25 طبقه فروریخت !

۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس -

آخرش هم نتونستم ثابت کنم چقدر حس ششم قوی و عجیب و غریبی دارم. با هر کی که صحبت می کردم خیال می کرد، عقلم رو از دست دادم و همیشه مورد تمسخر بقیه قرار می گرفتم، ولی یکی از دوستان دوران دانشگاهم و برادر کوچک ترش با بقیه فرق داشتن و یک جورهایی حرف هام رو جدی می گرفتن، اون هم به خاطر اینکه شاهد یکی، دو تا از پیشگویی های کوچکم بودن.

دوستم توی یک مجله نویسنده بود و بهم قول این رو داده بود که اگه بتونم دو، سه مرتبه دیگه اتفاقی رو پیشگویی کنم.

درباره حس ششم عجیب من مطلبی رو توی مجله چاپ کنه و می گفت اگه این اتفاق بیفته، باعث میشه خیلی زود حرف هام رو باور کنن یا حداقل به این فکر بیفتن که راست میگم یا دروغ و این موضوع می تونست شرایط رو برای اثبات حرف هام فراهم کنه.

همیشه توی خواب از اتفاق هایی که قرار بود بیفته، باخبر می شدم و معمولا ماهی یکی، دو بار خواب می دیدم و اون خواب هم عینا اتفاق می افتاد. خوشبختانه وقتی دوستم اون پیشنهاد رو بهم داد، یک ماهی از خواب قبلی گذشته بود و دو، سه روز جدا از صحبت کردن با دوستم خواب جدیدی دیدم و با خوشحالی خوابی که دیده بودم رو براش تعریف کردم؛ کابوس وحشتناکی بود که توش یک برج 25 طبقه آروم آروم کج شد و ریخت. وقتی پای تلفن این کابوس رو تعریف می کردم، به دوستم گفتم که مطمئنا تا یکی، دو هفته بعد، برج 25 طبقه ای توی شهر می ریزه و اون هم مو به موی خوابی که دیده بودم رو روی یک کاغذ نوشت و بعد از هم خداحافظی کردیم و منتظر شدیم تا پیشگویی جدیدم اتفاق بیفته.

این اولین باری بود که دوست داشتم هرچه سریع تر خوابم تعبیر بشه، چون می دونستم با مطرح شدنش توی مجله، دیگه همه حرف هام رو جدی می گیرن، اما هیچ وقت این اتفاق نیفتاد و هیچ وقت دیگه ای هم نخواهد افتاد، چون درست دو روز بعد از اینکه با دوستم حرف زدم، خوابم تعبیر شد و برج 25 طبقه ای ریخت، اما متاسفانه اون برج کنار دفتر مجله ای بود که دوستم توش کار می کرد و توی اون اتفاق 15 نفری جون خودشون رو از دست دادن که دوست من هم جزوشون بود.

کاوه . م راد

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز