متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بیش از 6000 میلیارد تومان واریز کردند +جزئیات
سرویس برخط پلاس - عضو هیات مدیره بانک مسکن از افتتاح حساب بیش از ۲۰۸ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک برای اجرای طرح خبر داد و مبلغ واریز شده به حساب بانک را از آورده متقاضیان بیش از ۶۳۷۰ میلیاردتومان عنوان کرد.

محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن، تازه ترین اخبار در خصوص افتتاح حساب، واریز وجه اولیه و انعقاد قراردادهای طرح اقدام ملی مسکن و معرفی متقاضیان به پروژه های این طرح ملی را اعلام کرد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: تاکنون ۲۰۸ هزار و ۳۶۴ نفر پذیرفته شده نهایی طرح اقدام ملی مسکن به بانک معرفی شده و نسبت به افتتاح حساب در بانک اقدام کردند که از این تعداد ۱۴۵ هزار و ۹۰۴ نفر وجوه اولیه خود را برای اجرای طرح و معرفی به پروژه ها واریز کرده اند.
علمداری مبلغ واریز شده توسط متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن را برای اجرای طرح بیش از ۶۳۷۰ میلیاردتومان عنوان کرد و افزود: ۶۲ هزار و ۴۶۰ متقاضی معرفی شده به بانک تاکنون برای واریز وجوه خود برای اتصال به پروژه ها اقدامی نکردند.
به گفته این مقام مسئول در بانک مسکن، تعداد پروژه های معرفی شده به بانک ۵۰۹ پروژه به تعداد ۴۱ هزار و ۵۶۰ واحد بوده است.
وی توضیح داد: تاکنون ۷۸ پروژه به تعداد ۳۴۹۱ واحد به دفترخانه ارسال شده و با ۸۲ پروژه که معادل ۶۷۸۷ واحد مسکونی است قرارداد منعقد شده است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز