آیا ساخت تیزر تبلیغاتی در افزایش فروش موثر است؟

آیا ساخت تیزر تبلیغاتی در افزایش فروش موثر است؟

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - سازمان‌ها و شرکت‌ها هر روز و هرساعت تلاش می‌کنند در اینستاگرام بیشتر دیده شوند و زنجیره ارتباطشان با مخاطبانشان قطع نشود.

بنابراعلام کانون آنی بین، فرض کنید تمام هزینه های اولیه آغاز کسب وکارتان پرداخت شده و محصول شما به بهره برداری رسیده است. اما همچنان دیواری وجود دارد که بین شما و مشتریان تان فاصله می اندازد و آن این است که کسی شما و خدمات تان را نمی شناسد.

این دیوار محکم، چیزی است که باید در همان برنامه ریزی و تخصیص سرمایه اولیه در نظر گرفته شود. اینجا نقطه ای است که شرکت های سازنده تیزر تبلیغاتی وارد عمل می شود و صدای شما را به گوش مخاطبان تان می رسانند.

۲ راهکار موثر برای افزایش فروش

راهکار اول انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام است. با ساخت تیزر تبلیغاتی خود برای اینستاگرام، با مقدار کمتری هزینه به نسبت سایر راهکارها می توانید محصول و یا سرویس خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام + تعرفه قیمت (کلیک کنید)

راهکار دوم ساخت یک فیلم تبلیغاتی برای برند و سازمان شماست. ساخت فیلم تبلیغاتی جسارت زیادی لازم دارد. این که آنچه درون مجموعه تان می گذرد را به دنیای بیرون نمایش دهید از آن کارهایی است که هر مدیری جسارت انجام آن را ندارد.

اگر فکر می کنید سازمان، شرکت و مجموعه شما حرفی برای گفتن دارد، می توانید با ساخت یک فیلم تبلیغاتی به دیگران ثابت کنید در کار خود بهترین هستید و در بازار دیده شوید.

ساخت فیلم تبلیغاتی + تعرفه قیمت (کلیک کنید)

آیا واقعا یک تیزر تبلیغاتی می تواند فروش شما را افزایش دهد؟

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکار هوشمندانه ای است تا مخاطبان گسترده ای را به جمع مشتریان خود دعوت کنید. شرکت های تبلیغاتی، با توجه به بازار هدف و قشر مخاطبان، می توانند برنامه ریزی دقیقی برای تولید تیزر تلویزیونی و یا فیلم های تبلیغاتی برای نمایش در همایش ها و نمایشگاه ها انجام بدهند و برند شما را به نامی آشنا برای مخاطبان تبدیل کنند.

کانون آنی بین در یازدهمین سال حضور در دنیای تبلیغات، در کنار کسب وکارهای کوچک و بزرگ ایران ایستاده تا آیندة بهتری را برای اقتصاد کشور رقم بزند.

جداول تعرفه، و نمونه فیلم و تیزرهای ساخته شده را در وبسایت کانون آنی بین anibeen.com مشاهده نمایید.

منبع : خبرگزاری ایسنا