افشاگری جنجالی رضا صادقی درباره پشت پرده زندگی هنرمندان در اینستاگرام
مصاحبه جنجالی رضا صادقی درباره نمایشی بودن زندگی بازیگران و خوانندگان در اینستاگرام سوژه شد.

رضا صادقی مصاحبه ای درباره پشت پرده زندگی هنرمندان و شاخ های اینستاگرام داشته که جنجالی شده است. او ادعا می کند که بیش از 90 درصد هنرمندان آنگونه که در اینستاگرام شو و نمایش برپا می کنند پولدار نیستند و همه چیز اجاره ای است.

افشاگری جنجالی رضا صادقی درباره پشت پرده زندگی هنرمندان در اینستاگرام

وی در مصاحبه خود گفته : کمتر از ۱۰ درصد هنرمندان یا سلبریتی‌ها زندگی بدون مشکل مالی دارند.

خیلی از مسائلی که در اینستاگرام به آن پرداخته می‌شود واقعی نیست، خیلی از ماشین‌ها و زندگی‌های لاکچری که برخی افراد در اینستاگرام از خودشان به نمایش می‌گذارند، اجاره‌ای و فیک است.

شاید فقط ۲ درصد از این هنرمندان و سلبریتی‌ها باشند که از قبل فکری برای آینده خود کرده‌اند اما اغلب آنها درآمد‌هایی که دارند و کارهایی که انجام می‌دهند، صرفا برای گذران زندگی روزانه کافیست.

او ادامه داد: بسیاری از هنرمندان فرصت نکرده‌اند برای جمع کردن مال و ثروت وقت بگذارند اما مردم فکر می‌کنند که هنرمندان در پر قو زندگی می‌کنند درحالیکه واقعا اینگونه نیست و این قشر نیز مشکلات خاص خودشان را دارند. زندگی‌هایی که در اینستاگرام منتشر می‌شود، تا حد زیادی به واقعیت شبیه نیست.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
بابا اگر تو پر قو زندگی نمیکردی ماشین ۶ میلیاردی سوار نمیشدی

گرجی ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
خودش و نگفت اونا رو گفت
سلطان ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
اره فقط برای جذب فالوورومعروف شدن این کار روانجام میدن هرچند که جزمعدودی بازیگر که واقعا بازیشون عالی هست بقیه فقط سیاهی لشکرن نمیدونم اگه مثل بازیگرای هالیوودی بودن میخواستن چکار کنن

گرجی ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
قربون دهنت ملت فرق بازی با ماسک و متوجه نمیشن این روزا فقط قرص صورت به نمایش میزارن و بازو عضله دریغ از دوزار بازی مردم کوچه بازار و بیارن بهتر از اینا بازی میکنند اگه این جوجه ها بازیگرن پس اون استخون دارا چی ان کسی نگه اونام اول اینجوری بودن که اصلا قابل قبول نیست تمام بازیگران قدیمی و صاحب نام امروز از تاتر به سینما اومدن و حقیقتا کار کردن در زمانی که معیارهای بازیگری فرق میکرد نه مثل الان که دختر ۲۰ ساله یه شبه میشه چهره ی اول صاحب نام میشه و خدا رو بنده نیست یادش میافته استعداد کارگردانی داره حالا میخواد جای کارگردانای بزرگ رو هم بگیره همه چی و همه کس در جای عوضی قرار گرفتن هیچکس متعلق به جایگاهش نیست
سید رسول ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۵
برای تویی که ماشین 10 ملیاردی سوار میشی آره اونیکه ی ماشین 800 ملیونی داره نون روزش رو درمیاره.. اما از نظر مردمی که خرید برنج و قسط بانک دلهره شون هست کسی که ماشین 800 ملیونی داره زندگی لاکچری داره پشمک آقا

گرجی ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
اون داره در مورد خودشون نظر میده نه من و شما که سطح دغدغه هامون زمین تا آسمون با اونا فاصله داره تازه به نوعی غیر مستقیم داره برای خودش نوشابه باز میکنه که من جز ده درصدام و بقیه ندارن والاع
غیب گو ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵
آقای صادقی گیریم فرمایشات متین شما درست، اما چطور ممکنه این واقعیت داشته باشه که وضعشان خوب نیست و اجاره ای و فیک باشه درحالی که احازه خانه در یک منطقه نه چندان اعیان نشین مثل شهرک غرب حداقل ماهیانه ۱۰میلیون با پول پیش حداقل ۶۰۰ میلیون باشه. واغلب اینها که اسمشون رو مردم بزرگ کردن حداقل سالی چند ماه وگاها چندین سال در آمریکا و کانادا و اروپا زندگی میکنند ، اگر به فرض در اروپا و امریکا با خود فروشی هنر پشه های زن و‌ ناموس فروشی مردای بیغیرتشون که خدا رو شکر اغلبشون اینطورند باشه که هست، پس زندگی خوبی دارند به مدت خود فروشی چه در داخل ایران چه در خارج، مثال کوچیکش حرف این هنر پیشه که ادعا داره یک کارگردان در شانزده سالگی بهش تجاوز کرده ، حتم که پولشو همون موقع گرفته و صداشو در نیاورده باقی هم همینند.

مسعود ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
زندگی لاکچری اجاره ای هم از هر کسی برنمیاد . کی میتونه رهن و اجاره ی این جور خونه ها رو تو شمال تهران بده. در کل هنرمندی که دغدغه اش زندگی مردم باشه و اونقدر بخشنده باشه که با صرفه جویی تو زندگیش سهمی برای کمک به مردم قایل بشه نمیگم نیست ولی خیلی کمه. اکثرا فقط ژست مردم دوستی دارند و در حالی که یه ریالم از درآمد خودشون کمک نمی کنند و معاف از مالیاتند فقط غر میزنند و حرف می زنند.

مسعود ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
زندگی لاکچری اجاره ای هم از هر کسی برنمیاد . کی میتونه رهن و اجاره ی این جور خونه ها رو تو شمال تهران بده. در کل هنرمندی که دغدغه اش زندگی مردم باشه و اونقدر بخشنده باشه که با صرفه جویی تو زندگیش سهمی برای کمک به مردم قایل بشه نمیگم نیست ولی خیلی کمه. اکثرا فقط ژست مردم دوستی دارند و در حالی که یه ریالم از درآمد خودشون کمک نمی کنند و معاف از مالیاتند فقط غر میزنند و حرف می زنند.
الهه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
مگه چه فیلمایی بازی میکنن که انتظار میلیاردها تومن پول دارن نقش های ابدوغ خیاری و فیلمای پشمکی همونم که میگیرن خیلی زیاده

معصومه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
من دیگه نظر نمیدهم ببیننده خداست و خودش در مورد بنده هاش قضاوت میکنه هنوز از مرگ ازاده نامداری و تنهایی این مدتش ناراحتم و از دست خودم به عنوان یه ذره از اون همه دریای توهین دلگیرم.

معصومه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵
منم ناراحتم باورم نمیشه آزاده نامداری رفته
استیو ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
بفرمایید شام ایرانی :

ناشناس ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
فضای مجازی شده عکس گذاشتن بعضی از هنرمندان خودشون مردمی حساب می کنند اما مردمی زندگی نمی کنن فقط هر روز یه مدل لباس و ماشین خونه تو فضای مجازی می زارن یعنی چه ؟
امیر ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
توی تبلیغات شامپو میاد موهاش کلا مشکیه ولی جاهای دیگه نمیدونم چرا سفید کرده بزرگوار .