دعوای مدل های زیبایی بر سر تاج مسابقه زیبایی زنان + عکس

دعوای مدل های زیبایی بر سر تاج مسابقه زیبایی زنان + عکس

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - بانوی سریلانکا در ر مسابقه ملکه زیبایی به علت ربوده شدن تاج و آسیب رسیدن به سرش راهی بیمارستان شد.

برنده مسابقه زیبایی «بانوی سریلانکا» به علت آسیب در ناحیه سر پس از ربوده شدن تاجش در کشمکشی بر روی صحنه، به بیمارستان رفت. این صحنه های ناخوشایند یک شنبه شب در سالن تئاتر «کلمبو» و لحظاتی پس از برنده شدن «پوشپیکا دِ سیلوا» در مسابقه ملکه زیبایی «بانوی سریلانکا» و دریافت تاج از طرف شیرانتهی راجاپاکسا، همسر نخست وزیر ماهیندا راجاپاکسا، رخ داد.

دعوا مدل های زیبایی بر سر تاج مسابقه زیبایی زنان + تصاویر

کارولین جوری، بانوی جهان، که در این مراسم شرکت داشت، ناگهان روی صحنه ظاهر شد و اعلام کرد که خانم دِ سیلوا صلاحیت دریافت این عنوان را ندارد، زیرا او مطلقه است. خانم جوری گفت: «من همین جا اعلام می کنم که تاج به برنده مقام دوم داده می شود. زنان متاهل و مطلقه طبق قانون از این مقام محروم هستند.»

دعوا مدل های زیبایی بر سر تاج مسابقه زیبایی زنان + تصاویر

خانم جوری مقابل چشم های تماشاگران به سمت بانوی سریلانکا رفت و تاج طلا را از سر او برداشت. ظاهرا او در حین کمشکش ها سنجاق های سر بانوی سریلانکا را با عجله در می آورد.

خانم دِ سیلوا مجبور شد از روی صحنه پایین بیاید و نایب قهرمان با چشم های اشک آلود تاج را دریافت کرد و مردم همگی برایش دست زدند. در توییتر، هشتگ «حماسه بانوی سریلانکا» مخاطبان زیادی پیدا کرد. در یک توییت نوشته شد: «تا این لحظه پوشپیکا دِ سیلوا به عنوان برنده تاج را دریافت کرد. تاج از سرش برداشته شد و گفته شد که او مطلقه است. پوشپیکا به پلیس شکایت کرد و در بیمارستان بستری شد. برگزارکنندگان اعلام کردند که پوشیکا فردا بار دیگر تاج را دریافت خواهد کرد.»

به گزارش «اکونومی نکست»، خانم پوشپیکا به دلیل جراحات وارده در ناحیه سر در اثر کشمکش ها در بیمارستان بستری شد.

او دیرتر در فیس بوک آن حادثه را «بی عدالتی و توهین» توصیف کرد و گفت که اقدام قانونی خواهد کرد.

او گفت: «من هنوز طلاق نگرفته ام. یک ملکه واقعی تاج زنی دیگر را از سرش نمی دزدد، بلکه زنی است که پنهانی روی سر زنی دیگر تاج می گذارد!» وی اذعان کرد که از شوهرش جدا شده و با فرزندش زندگی می کند و از هیئت منصفه خواست که برای اثبات این ادعا مدارک ارائه دهند.

«من از دنیا پنهان نکرده ام که با فرزندم زندگی می کنم. در ضمن دلایل شخصی خودم را دارم. اما جدایی یک چیز است، طلاق گرفتن چیز دیگر.»

برگزارکنندگان مسابقه بانوی سریلانکا گفته اند که روز سه شنبه تاج را به خانم دِ سیلوا باز خواهند گرداند و تحقیقات در این مورد آغاز شده است.

به گفته پلیس، خانم دِ سیلوا طرح دعوا کرده و هر دو طرف برای بازجویی فرا خوانده شده اند. یک افسر در اداره پلیس باغ دارچین کلمبو گفت: «شعبه تخلفات جزئی در حال بررسی این صحنه زشت در مسابقه ملکه زیبایی است.»

منبع : رکنا

خ۴حنعنعکف ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
پوکا بله بر ایشو

ناشناس ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸
ناشناس ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
Exo ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
عجب
آخه این چه کاریه

فل ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
وای خدا چقدر وحشی

ناشناس ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
اینا که همشون زشتن چقدر حس بدیه که خودتو از آرایش خفه کنی تا چشمای هرزه تو رو بپسندن. بنظرم توهینی که به این خانم شده، در اولین درجه خودش به خودش توهین کرده که بدنش و در منظر همگان گذاشته

سمیرا ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۸
باشه