زیبایی مهتاب کرامتی در 50 سالگی + عکس

زیبایی مهتاب کرامتی در 50 سالگی + عکس

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - مهتاب کرامتی بازیگر نام آشنای سینمای ایران عکس جدیدی از خود در اینستاگرام منتشر کرد.

مهتاب کرامتی بازیگر نام آشنای سینمای ایران است. مهتاب کرامتی بازیگر مشهور ایرانی عکس جدیدی از خود منتشر کرد. مهتاب کرامتی اینطور نوشت: زیبایی خاص مهتاب کرامتی -  او هر روز جوان تر می شود

مهتاب کرامتی کیست؟

مهتاب کرامتی (زادهٔ ۲۵ مهر ۱۳۴۹) بازیگر، تهیه کنندهٔ فیلم، کنشگر حقوق کودکان-زنان و مدیر هنری اهل ایران است. وی از ۱۰ شهریور ۱۳۸۵ سفیر حسن نیّت و صلحِ یونیسف است. مهتاب کرامتی دانش آموختهٔ میکروبیولوژی و دوره دیدهٔ بازیگری در سال ۱۳۷۵ نزد امین تارخ است. او از ۱۳۷۶ با بازی در مردان آنجلس در نقش بانو هلن به همراه جعفر دهقان در نقش ماکسیمیلیانوس به تلویزیون رفت و شناخته شد،مردی از جنس بلور (۱۳۷۷) نخستین حضورش در سینما بود و در ۱۳۸۱–۱۳۸۰ در نمایش هایی به کارگردانی مجید جعفری بازی کرد.کرامتی نقش اصلی زن را در شماری فیلم های درام و تاریخی بازی کرده است. نقش های شناخته ترش عبارت است از فیروزه در بیست (۱۳۸۷) که برایش سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از ۲۷امین جشنواره فیلم فجر گرفت، آسیه در آلزایمر (۱۳۸۹)، آوا در زندگی خصوصی آقا و خانم میم (۱۳۹۰)، رؤیای فرزند چهارم (۱۳۹۱)، سارا در اشباح (۱۳۹۲)، منیره در عصر یخبندان (۱۳۹۳)، مادر در ماجان (۱۳۹۳) و مینوی جاده قدیم (۱۳۹۶). از نقش های ماندگارش در تلویزیون، پس از هلن در مردان آنجلس (۱۳۷۶)، شخصیت لیالی در مجموعهٔ تلویزیونی خاک سرخ (۱۳۸۰-۱۳۷۹) ساختهٔ ابراهیم حاتمی کیا ست که در مقابل پرویز پرستویی بازی کرد. دیگر بازی های چشمگیرش در فیلم های مرد بارانی (۱۳۷۸) که برای آن نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در ۱۸امین جشنواره فیلم فجر شد، پاداش سکوت (۱۳۸۵)، تردید (۱۳۸۷)، اسب حیوان نجیبی است (۱۳۹۰)، ناخواسته (۱۳۹۲)، ارغوان (۱۳۹۳) و مزار شریف (۱۳۹۳) بوده است. مهتاب کرامتی در سال ۱۳۹۳ از پرکارترین ستاره های سینمای ایران نام گرفت، در ۱۳۹۵ با سرمایه گذاری در مستند واقعی صفر تا سکو وارد تهیه کنندگی فیلم شد. کرامتی جز در حقوق کودکان و همکاری با یونیسف، از کنشگران حقوق زنان و امور اجتماعی آنان است، به مدیریت هنری و داوری روی آورده، به دکلمه خوانی پرداخته و در صنعت پوشاک و طراحی مد نیز فعالیت دارد. در فیلم ترومای سرخ با خانم ایران مسعودی ایفای نقش کرده است.                

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
کوید19 ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
دوباره شروع شد الان یه عده بیسوادمیان جهت فضولی وتوهین میگیدنه حالا ببینید

مونا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
تو خود کوید 19 هستی اینجا چه می کنی وای من رفتم
موناتتلیتی ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
بله صورتش رو بابوتاکس لیفتینگ وصدقلم آرایش درست کرده اگه پیرزن 90ساله هم باشه تبدیل به دختر15 ساله میشه

چنگیز ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰
دماغشو عمل کرده دندونش هم ایمپلنته چشمش هم لنزگزاشته بقیش هم که رنگ ولعاب آرایشه حالا که چی به ماچه
سوگل ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
چه بی فرهنگین ..چشمای خودشه ..اصلا اهل آرایش زیادم نیست ..واقعا که
نگار ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
واقعا زن زیبایی هستن ....من عاشقشونم

الهام بشیری ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
سلام بر خانم مهتاب کرامتی عزیز من خیلی شما رو دوست دارم و نزدیک ۷ سال دارم تلاش میکنم به شما برسم من خیلی خیلی شما را دوست دارم و همیشه دوست دارم خوشگل و جذاب باشید دوست دارم حتما برایم پیام بگذارید : دوست دارم عزیزم.

مونادیوونه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
راضیه جیریایی ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴
انقدر حسودی نکنین کسی که تو سنه پنجاه سالگی به این زیبایی باشه ،این همه زیبایی در یه زن پنجاه ساله واقعا شگفت انگیزه ،وقتی بیاین بگین این خانوم زیبا نیست و همش عمل زیبایی باید بگم که به این حرکاتتون میگن حسودی :

ناشناس ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
سلام بابا این بنده خدا از بیست سی سال پیش که من یادمه همین شکلی بود رنگ چشماشم طبیعیه.دماغشم مال خودشه.خوشکل و انسان هم هست.اهل خودنمایی هم نیست.

قو ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۲
سلام چشاش مال خودشه .بقیه جاهشو نمیدونم ولی درکل زیبا هستند.

اسی خان ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
بقیه جاهشو نمیدونی یعنی کجاشو
مونا ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
اسی خان دنبال چی هستی پرو دستت برام رو شد
یاسمن ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵