کشف نامه ای قدیمی یک دختر عاشق پس از 27 سال + عکس

کشف نامه ای قدیمی یک دختر عاشق پس از 27 سال + عکس

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - نامه ای عاشقانه‌ پس از ۲۷ سال به صاحبش رسید.

نامه ای قدیمی که از طرف یک زن اسکاتلندی ۲۷ سال پیش نوشته شده و در یک بطری قرار داده و در سال ۱۹۹۴ در ساحل «نیوبورج» در «آبردنشار» به دریا انداخت، پیدا شد. «اما وات» زن اسکاتلندی نویسنده نامه، علاقه خود به «رابی ویلیامز» خواننده بیان کرده است. اما نامه را هنگامی که 10 ساله بود نوشت و او برای مکاتبه به دنبال یک دوست بود و در نامه علاقه خود را برای اسکیت روی یخ و ژیمناستیک بیان کرده است.

کشف نامه ای قدیمی یک عاشق پس از 27 سال + عکس

نویسنده بعد از افزودن آدرس خود به بالای یادداشت، نامه را در یک بطری قرار داده و در سال ۱۹۹۴ در ساحل «نیوبورج» به دریا انداخت. در کمال تعجب نزدیک به سه دهه بعد طرفداران قایق های کایک این بطری را پیدا کردند و پیام را به آدرس قدیمی خود، جایی که پدر و مادر او هنوز در آن زندگی می کردند، برگرداندند.

عاشقانه هایی که 27 سال بعد به دست صاحبش رسید

خانم وات ۳۷ ساله که هم اکنون یک دختر دارد، توضیح داد که چگونه مادرش وقتی فردی با آن نامه آمد باور نکرد و گفت: "خواندن نوشته های خودم بعد از آن همه سال و دیدن همان دست خط و غلط املایی ها بسیار عجیب بود."

این خانم اسکاتلندی که پس از ۲۷ سال نامه خود را دیده بود، می گوید که احساس کمی عجیب داشتم، مانند ملاقات با خودم در کودکی قدیمی بوده. احتمالاً سعی کردم اطمینان حاصل کنم که هر کسی او را پیدا کرده است، می داند که من تنها نیستم، زیرا شماره دوستانم را ذکر کرده بودم. باور نکردنی است که پیدا شد.

منبع : رکنا