رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: اعمال محدودیت های شبانه ماه رمضان تابع مصوبه ستاد ملی کرونا است
سرویس برخط پلاس - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: هیچ‌گونه مراسمی خارج از پروتکل‌های بهداشتی قرار نیست اجرا شود و هرچیزی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد ما هم از آن تبعیت می‌کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به برگزاری مراسمات مذهبی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رهبر ما در مراسمات دیگر مذهبی اعلام کردند هر خانه یک حسینیه است تا بتوانیم از شیوع کرونا در کشور جلوگیری کنیم و این بیماری را مدیریت کنیم.

سردار محمدحسین حمیدی گفت: در ایران نمونه های موفقی از همکاری مردم در برگزاری مراسم های مختلف داشته ایم و نشان داده ایم برخلاف برخی از کشورها که حتی به ماسک زدن اعتقادی ندارند مردم ایران می توانند در برابر این ویروس همدل باشند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: مسئولان و علمای دینی تاکید زیادی دارند تا در برگزاری هر نوع مراسم حتماً پروتکل ها رعایت شود و این موضوع به ما قوت قلب می دهد تا به وظایف خود عمل کنیم.

سردار حمیدی در پایان گفت: لذا هیچ گونه مراسمی خارج از پروتکل های بهداشتی قرار نیست اجرا شود و هرچیزی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد ما هم از آن تبعیت می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

منبع : خبرگزاری فارس