عکس یادگاری لیلا اوتادی و دوستانش

عکس یادگاری لیلا اوتادی و دوستانش

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - خانم بازیگر جوان عکسی یادگاری با دوستانش منتشر کرد.

لیلا اوتادی بازیگر نام آشنای سینمای ایران عکس جدیدی از خود درکنار دوستانش منتشر کرد.

عکس یادگاری لیلا اوتادی و دوستانش

از لیلا اوتادی بیشتر بدانید

لیلا اوتادی دانش آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال «مهر و ماه» به کارگردانی «سید فیاض موسوی» دیده شد.

عکس یادگاری لیلا اوتادی و دوستانش

در خبری، باشگاه خبرنگاران وی را با دریافت ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط (حسین قاسمی جامی) گران ترین بازیگر زن سینمای ایران نامید.لیلا اوتادی در جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ با حضور در برنامهٔ تلویزیونی «هفت» که اختصاص به مسائل روز سینمای ایران دارد، در حضور مهدی ودادی، کارگردان فیلم زن، مرد، زندگی یادآور شد:

«شایعاتی مبنی بر این که من گران ترین بازیگر سینمای کشور هستم گاه در فضای اینترنتی منتشر می شود که صحت ندارد و عده ای به دشمنی قصد دارند مرا گران ترین بازیگر سینمای ایران معرفی کنند، در صورتی که این امر درست نیست. … به نظرم این حرف ها شایعات اینترنتی است که تنها از جانب دشمن شکل می گیرد.»

اوتادی در مورد دستمزد خود گفت:

«مردم بهتر از همه دستمزد من را می دانند. شایعات مبنی بر بالا بودن دستمزد من برای خودم هم تازگی داشت و هم عجیب بود. اصلاً این طور نیست و فکر می کنم یک عده با من دشمنی دارند. آقای ودادی نیز می تواند این مسئله را تأیید کند.»

او همچنین در یکی از قسمت های برنامهٔ دورهمی که به عنوان مهمان حضور داشت، این شایعه را تکذیب کرد.

منبع : رکنا

الناز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
عالی

ناشناس ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
❤️❤️زییا

محمدمعصومی گرگ زخمی ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
دست طلایی طلایی دست