سایه چشم، مدل گربه ای افشاری

سایه چشم، مدل گربه ای افشاری

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - بهاره افشاری بازیگر مشهور ایرانی عکسی از آرایش جالب خود منتشر کرد.

بهاره افشاری بازیگر نام آشنای ایرانی عکسی از خود منتشر کرد. در این عکس که بهاره افشاری مدل سایه چشم گربه ای را برای خودش انتخاب کرده اینطور نوشت:

سایه چشم، مدل گربه ای افشاری

عیدتون مبارک

یه کاری دارم آماده میکنم براتون که همینقدر به زندگی رنگی رنگی و شلوغ من نزدیکه.

بهاره افشاری کیست؟

بهاره افشاری (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در کاشان) هنرپیشه و طراح لباس ایرانی است. وی با بازی در سریال او یک فرشته بود شهرت یافت. سپس با بازی در سریال فاصله ها خوش درخشید.

در انتهای شهریور ۱۳۹۴ شایعه شد که او با بنیامین بهادری ازدواج کرده است؛ که چندی بعد توسط وی تکذیب شد.

در ابتدا قرار بوده بهاره افشاری در سریال دلنوازان در نقش «یلدا» ایفای نقش کند اما به گفته خودش دو روز مانده به فیلمبرداری قراردادش را فسخ می کند. بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شده بود، در برنامهٔ دید در شب در این مورد گفت:

«چطور من می توانم روبه روی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند. ابتدا به عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته است.»

او گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده است. او همچنین اشاره کرد که در دورهٔ محمود احمدی نژاد چند مرتبه به مراسم افطار دعوت شده، اما در آن شرکت نکرده است.

 

منبع : رکنا

ناشناس ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
اهههههه حجابتو رعایت کن