بازیگر زن مشهور ایرانی در لباس سرباز + عکس

بازیگر زن مشهور ایرانی در لباس سرباز + عکس

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
خانم بهناز جعفری بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون تصویری از خود در لباس سرباز منتشر کرد.

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از وقت صبح - بهناز جعفری بازیگر زن عکسی با لباس سربازی از خود در اینستاگرامش منتشر کرده است که خواهید دید.

عکسی که بهناز جعفری با لباس سربازی از یکی از نمایش هایش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس- خانم بازیگر سرباز شد!  -  وقت صبح

بهناز جعفری متولد 25 مرداد 1353 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد می باشد که از تئاتر شروع کرد.

با سینما جلوی دوربین رفت و حالا با بیماری MS می جنگد. وی کلاس های بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات کودک و نوجوانان زیر نظر رویا تیموریان، منصوره سپاه منصور و گلاب آدینه در دوران دبیرستان گذرانده است

او سپس از سال 72 وقتی 19 ساله بود با تئاتر سلطان مار به کارگردانی گلاب آدینه فعالیت هنری اش را بصورت جدی از تئاتر آغاز شد. سال 1373 توسط رخشان بنی اعتماد از تئاتر برای بازی در فیلم روسری آبی انتخاب شد.

با نقش کوتاهی اولین تجربه خود را در جلوی دوربین بدست آورد. در سال 1375 با مجموعه غبار نور به قاب تلویزیون راه پیدا کرد و یکسال بعد نیز بعنوان بازیگر وارد نمایش های رادویی شد.

وقتی 27 ساله بود بازی کوتاه او در فیلم خانه ای روی آب به کارگردانی بهمن فرمان آرا سیمرغ بهترین بازیگری نقش مکمل زن را برایش به ارمغان آورد. بعد از این جایزه بود که بیشتر در معرض توجه قرار گرفت

منبع : وقت صبح

اخبار گوناگون در برخط نیوز