واکنش دایی به گل 109 کریستیانو رونالدو  -  این باعث افتخار است که او رکوردم را می شکند
سرویس برخط پلاس - علی دایی دقایقی پس از اینکه ستاره پرتغالی فوتبال جهان به رکورد او رسید، پیام تبریکی برای این بازیکن منتشر کرد.

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - رونالدو با 109 گل رکورد گل ملی علی دایی را زد. این رکوردزنی رونالدو باعث شد علی دایی به او تبریک بگوید. تبریک علی دایی به رونالدو بازتاب گسترده ای داشت. حالا رونالدو به رکورد علی دایی رسیده است.

اگرچه تمام هواداران فوتبال در ایران دوست نداشتند رکورد علی دایی شکسته شود، اما این اتفاقی بود که بالاخره رخ می داد و باید پذیرفت که رکوردها آفریده می شوند تا وضعیت موجود را بهبود ببخشند و در مورد تعداد گل های ملی علی دایی نیز ماجرا غیر از این نیست و یکی از بزرگ ترین بازیکنانِ تاریخ فوتبال موفق به بهبود رکورد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران شد؛ این همان موضوعی است که علی دایی نیز در پست اینستاگرای که برای تبریک به رونالدو منتشر کرده، به آن اشاره داشته است.

واکنش دایی به گل 109 کریستیانو رونالدو  -  این باعث افتخار است که او رکوردم را می شکند

علی دایی در پیامی که برای تبریک به رونالدو منتشر کرده، اینطور نوشته است:« تبریک به کریستیانو رونالدو که حالا یک گل با شکستن رکورد بهترین گلزن فوتبال ملی جهان فاصله دارد. این باعث افتخار من است که این موفقیت قابل توجه به رونالدو اختصاص دارد – قهرمان بزرگ فوتبال و یک انسان دوست دغدغه مند که الهام بخش افراد زیادی در سراسر دنیا شده و روی زندگی شان تاثیر گذاشته است.»

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
بهاره ۰۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
علی دایی تو برای ما بهترینی و در قلب همه ما ایرانی ها جا داری حتی اگه کسی رکورد شما را بشکونه باز هم ما ته قلی به شما افتخار میکنم