دلیل بسیار جالبی که بهنوش طباطبایی به خاطر آن بازیگر شد + عکس
داستان جالبی درباره چگونگی علاقه مند شدن بهنوش طباطبایی بازیگر زن مشهور به بازیگری را بخوانید.

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز بهنوش طباطبایی بازیگر زن مشهور و محبوب ایرانی روایتی از چگونگی بازیگر شدنش را نقل کرد.

دلیل بسیار جالبی که بهنوش طباطبایی به خاطر آن بازیگر شد + عکس

در گفت و گویی دوستانه بهنوش طباطبایی از ماجرای بازیگر شدنش اینطور نقل میکند که در سال 1376 وقتی 16 ساله بود یک دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبا گذراند سپس مدت کوتاهی با پیشنهاد تبلیغات فعالیت اش را در عرصه مدلینگ ادامه داد.

بهنوش طباطبایی بازیگری را از سال 77 با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز کرد و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته شد. این بانوی هنرمند بعد از بازی در سریال یونس در سریال های مختلفی ایفای نقش کرد اما بازی در سریال هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله های پرواز،گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

دلیل بسیار جالبی که بهنوش طباطبایی به خاطر آن بازیگر شد + عکس

مصائب دوشیزه و پسران آجری اولین فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی در سال 85 هستند که مقدمه ای برای بازی های بعدی او در دنیای هنر بودند.

بهنوش طباطبایی از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند شد و در واقع با دیدن مهراوه شریفی نیا جرقه بازیگری در وجودش زده شد.

دلیل بسیار جالبی که بهنوش طباطبایی به خاطر آن بازیگر شد + عکس

مهراوه شریفی نیا همکلاسی دوران ابتدایی بهنوش طباطبایی بود و بهنوش با دیدن جذابیت های بازیگری مهراوه و عکس هایی که او به همکلاسی هایشان نشان میداد به بازیگری علاقه مند شد و این تصمیم مهم را برای ورود به دنیای بازیگری در همان دوران کودکی گرفت.

بهنوش طباطبایی (زادهٔ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰) بازیگر ایرانی است. تحصیلات وی دکترا روان شناسی بالینی است و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است. او برای ایفای نقش در فیلم ماجرای نیمروز. رد خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۷) شد. طباطبایی در ۱۱ اسفند سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل، بازیگر سینما و تلویزیون، ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ از یک دیگر جدا شدند.

اخبار گوناگون در برخط نیوز
سهیلا ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
بسیار زیبا هستن خانوم طباطبایی