مشکل تتلو چیست ؟ از رابطه با دختران کم سن تا خالکوبی و فحش هایش!
سرویس برخط پلاس - تتلو در حال حاظر از شخصیت های محبوب و پرطرفدار ایران است. ...

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا -  تتلو رپر ایرانی است که دیگر خیلی وقت است آب از سر گذرانده و هرکار عجیب و غیرعادی برای جلب توجه کرده است. تتلو بعد از اینکه در سال 96 از ایران خارج شد ابتدا به گرجستان رفت و تتلو بعد از آن به ترکیه مهاجرت کرد.تتلو در همان زمان ها بود که تصمیم گرفت در ترکیه کنسرت برگزار کند اما چون فقط 200 بلیت فروخته شد این کنسرت لغو و اجرا نشد، دلیلش هم کم سن بودن طرفداران تتلو بود که نتوانسته بودند خود را به کنسرت تتلو در آن ور آب ها برسانند و اینکه در آن سال تتلو هنوز به این شهرت و محبوبیت نرسیده بود و یا شاید هم چون هنوز شعر های مبتذل و پر از فحشش آنقدر فراگیر نشده بود.

مشکل تتلو چیست ؟ از رابطه با دختران کم سن تا خالکوبی و فحش هایش!

اما مشکل واقعی تتلو چیست؟

تتلو در این چند سال اخیر بعد از مهاجرتش روش های زیادی را برای جذب مخاطب و سمی کردن ذهن و راه جوانان و نوجوانان امتحان کرد و البته موفق هم بود، تتلو آنقدر این راه را ادامه داد تا اینکه در پیج اینستاگرامش اعلام کرد دختران 15 تا 20 سال و به قول خودش نیوفیس برای برقراری رابطه جنسی با تتلو اعلام حضور کنند اما به گفته کاربران، آزاده همسر هیچکس استوری های تتلو را به اینستاگرام گزارش داد و خواستار بستن پیج تتلو شد، شرکت اینستاگرام هم پیج تتلو را به دلیل زیر پا گزاشتن قوانین اینستاگرام با بیش از 4 میلیون فالوور برای همیشه بست.

تتلو دارای دو شخصیت است یک شخصیت خودش و دوم شخصیتی که مردم از او ساخته اند و تتلو دیگر سوار بر موج خواسته مردم است. وی وقتی دید در شعر هایش فحش می دهد مورد استقبال قرار می گیرد بنابراین این کار را ادامه داد و حتی خیلی بیشترش هم کرد و دیگر بدون پرده همه چیز را در شعرهایش می گوید.

مشکل تتلو چیست ؟ از رابطه با دختران کم سن تا خالکوبی و فحش هایش!

از دکتر مرجان علی قارداشی به عنوان یک درمانگر  می پرسم آیا این میزان خالکوبی روی بدن امیرتتلو طبیعی است؟ که پاسخ می دهد: «خیر. این یکی از نشانه های اختلال شخصیت نمایشی است. تتلو فریاد می زند که مرا نگاه کنید! او همیشه بدنش را اپیلاسیون می کند، برنزه می کند و فریاد «مرا تماشا کن» سر می دهد. او برایند جامعه ای است که جایی برای دیده شدن نداشته است. آدم ها با هم یکی نیستند. یکی برای دیده شدن تلاش می کند که یک متخصص حرفه ای شود، یکی دیگر رَپر! آنچه درباره تتلو مشخص است، فریاد مرا دیدن است.»

تتلو و شخصیت دوقطبی اش

این روانشناس ادامه می دهد: «به طور کلی من او را شخصی می بینم که دارای اختلال بایپولار یا دوقطبی است. یعنی آدم هایی که زیاد حرف می زنند، کارهای عجیب و غریب می کنند و در شیدایی به سر می برند. تتلو یک بار گفت که می خواهم فوتبالیست شوم و مگر من چه چیزی از دیوید بکهام کمتر دارم؟ یک بار خطاب به هوادارانش گفت که اصلا شما لیاقت من را ندارید و از همه شما بدم می آید. یک بار از لشگر سایبری امام زمان (عج) حرف می زند و ... به این رفتارها دوره های شیدایی می گویند که فرد حرف های عجیب می زند و حتی گاهی خودش را از دنیا منفک می کند. او حتی راجع به سیاست هم حرف می زند؛ از یک کاندیدا طرفداری می کند؛ می خواهد افشاگری سیاسی کند. خودش را درگیر مسئله حجاب می کند. یک روز مسلمان دوآتیشه می شود؛ یک روز فارغ می شود و ... او هیچ خط فکری مشخصی ندارد.»

مشکل تتلو چیست ؟ از رابطه با دختران کم سن تا خالکوبی و فحش هایش!

دکتر مرجان علی قارداشی همچنین معتقد است: «آدم هایی که تحت عنوان «تتلیتی ها» هوادار امیر تتلو هستند در واقع پشت او قایم شده اند تا خشم خود را نسبت به جامعه خالی کنند. اما در نهایت دوست دارم بگویم که گاهی ما آدم ها به بیماری دیگران دامن می زنیم. جوانان ما یاد گرفته اند که برای دیده شدن دیوانگی کنند. تتلوها را مردم دیوانه تر می کنند.»

منبع: شایانیوز

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
ناشناس ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
گل گفتید، واقعا مشکل داره، حیف چشم و گوش آدم که صرف چنین آدم هایی بشه

آنیا ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
لایک داره حرفت،ادم سالم خودشو ب این حال و روز نمیندازه
DELsᴀ༊ ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱
اره خودایے
مهسا ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
سلام آخه من موندم این حیوون صفت دقیقا سلطان چیه؟؟ مگر اینکه سلطان 4 تا الاغ باشه. وسلام نامه تمام
ناشناس ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
تتلو یک بیچاره ای است که با خود درگیری و حرکات روانی سعی در دیده شدن. در اذعان عمومی را دارد و با خاطر همین دست به هر عملی و کار خلاف شرعی می‌زند و افکار عمومی. و جوانان را به سمت گناه. و هرزگی سوق دهد

محسن ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
تتگو یک حیوان صفته که کارش شده فحاشی و دشنام و هرزه زبانی و... هزار خلاف دیگر
ناشناس ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
کارین

ناشناس ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
ایشون باید از سالها پیش بستری می شدند چون به شدت روانپریش و سادیسمی هستند و برای جامعه انسانی خطرناک هستند

No name ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
دقیقا
... ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
این از خودش نمیرسه؟

ناشناس ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
کلا آدم مشکل داریه

شیواخراسانی ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
تتلیتی ها یا تتلو، حق ندارند با بد دهنی و هرزه گویی الگوی منحرف و نادرست بچه های امروز ایرانمان شوند، اگر شخصیت دو قطبی و هر اختلالی که دارند، بهتراست در پی درمان خود باشند نه اینکه تبلیغ بی بندوباری، هرزه گویی و حتی شیطان پرستی کنند! دست پریزاد مردم و دولت با ثبات گرجستان که چنین اشخاصی را در کشورش راه نمیدهد!

Vahid ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۳
افرین واقعا خوب گفتی
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
وقتی این همه سال کار کرد حتی یه قرون پول هم در نیاورد و بهش مجوز ندادن. بعد مهراد جم که هیچ استعدادی تو موسیقی نداشت مجوز گرفت و کنسرت گذاشت
ساسانی ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
کی گفته تتگو هیچ پولی در نیاورد؟؟ نیت کثیفش از همون اول مشخص بود. فقط میخواست ادم های خوب و سربراه رو دور خودش جمع کنه بعدش اونا رو به اوج لجن بکشه.
ناشناس ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
هرانسانی کامل نیست پس بیاین و راجب دیگران قضاوت نکنیم زندگی یک چیز شخصیه

صالح ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
نگید تتلو بهش بگید تتگو تتگو دیگه مرز های بی شرفی رو به آخر رسونده
امیر ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
تو عقل کامل داری و با حرفت موافقم اگه مردم خودشون خوب باشن به سمت این کارا نمی‌رن و خودشون راحشونو انتخاب می‌کنن.پس زندگی هر کس به خودش مربوطه.
نیکو ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۲
این بی شرفی که حیثیت یک ملت را به سخره گرفته، والا این دیوانه زنجیرهای ست،با بی محلی ش کرد ، فکر کرده خیلی،،،،، همین قدر بگم شخصیت که ندارد اما همه چیزش برای همه مبرهن است، اللهم اشف مرضانا

۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
مردم ما خودشون از اون اول حیثیت نداشتن :():
ا ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
خفه شو
یکی از همین مردم ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
بخاطر این آدم به مردم خودت توهین نکن. پدر مادر خودت هم یکی از همین مردم هستند. مگه اینکه ایرانی نباشی