تیپ متفاوت هانیه توسلی و شبنم فرشادجو در کوه + عکس

تیپ متفاوت هانیه توسلی و شبنم فرشادجو در کوه + عکس

۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
عکس منتشر شده از تفریح کردن هانیه توسلی و شبنم فرشادجو بازیگران زن مشهور در طبیعت را ببینید.

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز هانیه توسلی و شبنم فرشادجو که دوستی صمیمی ای با هم دارند، به گشت و گذار در دل طبیعت پرداختند.

در تصویری که از آن ها منتشر شده، این دو در کنار محمد حیدری دیده می شوند. هانیه توسلی و شبنم فرشادجو چندی پیش با هم در برنامه گفت و گو محور همرفیق هم در کنار هم ظاهر شدند.

این دو در سریال مشهور میوه ممنوعه ساخته حسن فتحی همبازی بودند.

عکس- دورهمی هانیه توسلی و شبنم فرشادجو و رفقا در طبیعت  -  وقت صبح

سریال میوه ممنوعه

سریال «میوه ممنوعه» به نویسندگی علیرضا نادری و علیرضا کاظمی پور سریالی بود که در ماه رمضان سال ۱۳۸۶ به کارگردانی حسن فتحی و بازی هنرمندان مطرحی چون علی نصیریان، گوهر خیراندیش، امیر جعفری، هانیه توسلی، طناز طباطبایی، عمار تفتی، الیکا عبدالرزاقی، نیما رئیسی، هرمز هدایت، شبنم فرشادجو، کاظم بلوچی، جواد انصافی، صدیقه کیانفر، وحید ترحمی، کیانوش گرامی، محمدرضا رهبری و تعدادی دیگر از هنرمندان از شبکه دوم سیما روی آنتن رفت.

داستان این مجموعه تلویزیونی که همچنان نیز جزو پرطرفدارترین سریال های تلویزیونی سیما محسوب می شود، درباره فردی متدین به نام «حاج یونس تاجری معتقد به اصول دینی و اهل حرام و حلال بود.

اما اتفاقاتی در زندگی اش پیش می آید که او را درگیر ماجراهایی می کند که حتی در نوع روایت داستانی و انتخاب سوژه دارای تفاوت های بسیار زیادی نسبت به سریال های مناسبتی تلویزیون تا آن سال ها بود و اتفاقاً همین خط شکنی نیز باعث شد تا طیف بیشتری از این مخاطبان آنتن شبکه دو سیما را در آن سال ها بسیار بپسندند.

منبع : وقت صبح

اخبار گوناگون در برخط نیوز
یه دختر کرد ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
خوش بگذره هانیه جان

درسا ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۴
خوش بگذره من شما روخیلی دوست دارم

نان ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
بلاروس پسره کدومو میزنم بچه مایه دار

سپیده خواجه جعفری ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
چه خوشگل