ویدیو منتشر شده از میترا حجار بازیگر زن مشهور و افشای اقدام عجیب صدا و سیما برای سانسور کردن گوش زنان و دختران در سریال ها را ببینید.
افشاگری میترا حجار از اترفند عجیب صدا و سیما برای سانسور گوش زنان + فیلم

میترا حجاز بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما از اقدام عجیب صدا و سیما برای سانسور گوش زنان پرده برداشت.


اعتراض میترا حجار به توقیف فیلم ها و سانسور : تعجب‌آور ازین حیث که به ما آموخته‌اند هنرمند باید از جامعه جلوتر و آینه تمام نمای جامعه باشد و رسالت هنر عیان‌کردن معضلات جامعه هست و اصولا به زبان‌آوردن حرف‌هایی که دیگران یا شجاعت بیانش را ندارند یا ترجیح می‌دهند چشم فروبندند و از کنارش به سادگی بگذرند.

افشاگری میترا حجار از اترفند عجیب صدا و سیما برای سانسور گوش زنان + فیلم

فقط تلویزیون سانسور نمی کند بلکه جنجالی ترین سانسور امسال در نمایش خانگی رقم خورد : سریال خاتون یکی از جدیدترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که چند قسمت از آن پخش شده است. در جدیدترین قسمت پخش شده از آن، در صحنه ای برای این که پاهای نگار جواهریان سانسور شود، به شکل مضحکی با یک گیاه گرافیکی روی آن را پوشانده اند!

اما سانسور فقط مربوط به سریال و فیلم نیست، در یکی از برنامه های رضا رشیدپور لیلا بلوکات مهمان او بود و رشیدپور برای سانسور پاهای لیلا بلوکات یک روزنامه به او داد تا روی پاهایش بگذراد و بدین شکل به صورت کاملا زنده سانسور برقرار شد !

اخبار گوناگون در برخط نیوز
لیلا ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۱
نمونه واقعی خائن میترا حجار تو جایی که داره کار میکنه از اونجا معروف شده ونون خورده میاد اینطوری خرابش کنه واقعا متاسفم که افراد سینما وتلوزیون غربال نشدن وهر کس راه پیدا کرده وبا وجود علنی شدن مخالف بودن عقایدشون با این نظام یا حداقل قوانین بازهم مشغول کار هستن ودر کنارش فعالیت ضد نظام انجام میدن که خدا لعنتشون کنه

حسین ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۷
اگر قرار باشد از محل درآمد مان هیچ انتقادی نکنیم ، به منزله تایید رفتارهای نادرست می باشد و شاید شریک جرم بودن؛ ولی اگر مخالفتمان همزمان با مصلحت اندیشی شخصی و غیر اخلاقی بود ،جای اشکال دارد.
شاهین ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
اینم یه زمانی رفت خارج فکر کرد اونجا خبریه دید هیجا مثل ایران پول مفت و البته با شرافت نمیدن، دست از پا درازتر برگشت. حالا زبونش شیش متر شده اگه خارج بودی الان کنیز بودی خانم