حمایت جنجالی شیلا خداداد از مالیات ندادن بازیگران + فیلم

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
حمایت جالب شیلا خداداد بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما از مالیات ندادن سلبریتی ها و هنرمندان جنجالی شد.
حمایت جنجالی شیلا خداداد از مالیات ندادن بازیگران + فیلم

جالب است که خانم شیلا خداداد که یکی از کم کار ترین بازیگران سینما و تلویزیون است در ماجرای ندادن مالیات توسط بازیگران میلیاردر از بازیگران حمایت کرده است!


بازیگران زن و مرد مشهوری که از مالیات ندادن حمایت کرده اند معمولا سریال ها و فیلم های زیادی بازی می کنند و نگران کم شدن دستمزد خود هستند و جالب است بدانید که در ایران حتی کارگران و کارمندان با حقوق خیلی پایین تر از بازیگران مالیات می دهند !

حمایت جنجالی شیلا خداداد از مالیات ندادن بازیگران + فیلم

حمله شیلا خداداد به بلاگرهای اینستاگرام

جالب است که مدتی قبل شیلا خداداد در ویدیویی که منتشر کرده بود از ترویج زندگی لوکس و فخر فروشی بلاگرهای اینستاگرامی انتقاد کرده بود که مردم نون خوردن ندارن شما پز لباس کیف و کفش می دهید.

حمایت جنجالی شیلا خداداد از مالیات ندادن بازیگران + فیلم

چیزی که همیشه طرفداران خانم خداداد از او می پرسند و برایشان دغدغه شده است شیلا خداداد نچرال فیس است ؟ شیلا خداداد یکی از بازیگران مشهور و معروف ایرانی است که ظاهر ساده ای دارد (اکثر اوقات) ولی فالوورها و مردم می گویند او عمل های زیبایی زیادی انجام داده است. شیلا خداداد در چهاردهم آبان ماه سال 1359 دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد. او دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال 75 وارد دبیرستان شد . در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال 78 با معدل 17 فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت . در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

مهران ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
سر کار خانم قشر ضعیف جامعه الان دارن مالیات میدن این حرکت شما دلقکها معنیش اینه که اهل خمس و زکات نیستید. بیخود نیست آمریکا تشریف نمی بری اونجا اگه مالیات ندی بیچاره ت میکنن. حالا هم برو به کشورت بناز که به آدمای بدرد نخوری مثل شماها فرصت هر خطایی رو میدن تازه جزو طلبکار ترین قشر هم هستید. اینقدر که از این ملت میچاپید سیر نمیشین نه؟

دیدی ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
دمت گرم دلقک و خوب آمدی عللی الخصوص این بازیگرای زن
فرحناز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
آفرین، خیلی درست وبجا گفتین، مثلادر آلمان ریز اموال همه ی مردم زیرذره بینه که کسی قسردر نره، یعنی این مثلا خانوووم بازیگر این چیزها رو نمی فهمه و اینقدر اعتماد به نفس داره کاشکی لااقل ی کمی هم از این ندونسته حرف زدناش خجالت می کشید، طحفه.
صولتی ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
تو همه ی کشورا مالیات میگیرن شماها مگه به چه درد این مملکت میخورید که بهتون ارفاق هم بشه. یادت هست رژ بنفش زده بودی برا تبلیغات حسن روحانی. خودت رو کشتی که یه غرب زده رئیس جمهور بشه حالا آه یه ملت پشت سرته

شیدا ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
مملکتی که توش کارگرها و پاکبان ها مالیات میدن و سلبریتی های بی درد مرفه نه اوضاعش بهتر از این نمیشه. فقط فاز مردم داری شون منو کشته

ناشناس ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
خداد اولا که تو دیگه فیلمی نداری اظهارنظر نکن،دوما همه مردم مالیات میدن کارگر،کارمند ،پزشک...از شماهام باید گرفته شه،مگه تافته جدابافته این؟!!

جلال علیا ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۹
شیلا خداداد لطف کن زر زیادی نزن لندهور خبر مرگت چرا از کشور خارج نمیشی مثل مهناز جونت

نرگس ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
این هم ازاین بازیگرکه درموردبلاگرهاحرف هایی زده بودکه همه!!!زبان به تحسین ودوست داری اش بازکردند.مو که همیشه میگویم:همه این اقشار-بازیگر+خواننده+ورزشی ها(به ویژه فوتبال و والیبال)سروته یک قماشند.اینقدراین تازه به دوران رسیده هارا بادنکنید.باورتان بشود سالهاست نه سریال وفیلم درست وحسابی دیدم ازاینها،نه ورزش رادنبال میکنم.مهمان برنامه ها هم که هستند-بطورتمام تلویزیون خاموش میشود.

نرگس ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
این هم آخرین تیرترکش که خداداد رهاکرد.شماکه به خیالتان او باهم صنفانش متفاوت است-بابت نظری که درموردبلاگرها داد- آن حرف ها هم خودش بازارگرمی بود.شهاب حسینی و..فلان وفلان هم هیچ تفاوتی بادیگرهمکارانش ندارد.اینقدرخیال نکنیدکه آنها مردمی هستندوبه دنبال اسمشان به به وچهچه کنید.

ندا افشار ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱
همه شما بازیگرا محترمید ولی گاهی اوقات به چیزایی میگید که.... واقعا بعضی از دوستان راست میگن به کارگر که از صب تا شب کار می‌کنه تهش کله درآمدشو میده به مالیات کوفتی بعد شماها(به جز شما که ساده ای و اهل فخرفروشی نیستی)فقط بلدین خونه و ماشینای میلیاردی و سفر هانونو به نمایش و در دید مردمی که در از دغدغه اند قرار بدین.تاسف تاسف تاسف که شما که سالانه بیشتر از ۲۰۰ میلیون در میارین نمیدیم مالیاتو

ادی ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
از بازیگرا که هر روز با یکی هستن حالا به قول خودشون ازدواج باید به خاطر همین ازدواجهای جور واجور ن هم مالیات بدن مخصوصا بازیگرای زن که درامدمیکنن از این راه