سکانس جنجالی تجاوز به سحر دولتشاهی + فیلم

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سکانس جنجالی تجاوز به سحر دولتشاهی بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون در یک فیلم سینمایی را ببینید.
سکانس جنجالی تجاوز به سحر دولتشاهی + فیلم

سکانس جالب و پر حاشیه در یکی از فیلم های سینمای ایران که مربوط به تجاوز با بازی سحر دولتشاهی بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون و همسر سابق رامبد جوان است را ببینید.


داستان جالب فیلم مستانه از این قرار است که  مستانه، سوپراستار سینما، محبوب مردم است و طی حادثه ای (تجاوز به او) زندگی اش دچار چالش بزرگی می شود که باید بین پنهان کردن یا علنی کردن آن موضوع تصمیم بگیرد و...

سکانس جنجالی تجاوز به سحر دولتشاهی + فیلم

رابطه با همایون شجریان

آیا بالاخره سحر دولتشاهی با همایون شجریان ازدواج می کند ؟ این روزها خبرهایی از رابطه سحر دولتشاهی و همایون شجریان منتشر می شود. همه چیز از عکس های دوتایی آنها اول در مراسم خاکسپاری محمدرضا شجریان و دوم در یک سفر دوستانه به کردستان عراق شروع شد. آنها هیچ واکنش رسمی نسبت به این خبر نشان نداده اند ولی همه ی مردم می گویند که این دو در یک رابطه عاشقانه هستند. چه بسا که مانند نوید محمدزاده و فرشته حسینی بخواهند کم کم با انتشار این تصاویر خبر ازدواجشان را به جامعه اعلام کنند.

سکانس جنجالی تجاوز به سحر دولتشاهی + فیلم

احتمالا همین امسال بالاخره تکلیف رابطه سحر و همایون مشخص خواهد شد : سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 در تهران ، بازیگر و مجری سابق است. فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره و لیسانس مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد می باشد که از تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد. مادرش نائیب رئیس سابق فدراسیون شنای بانوان و پدرش مهندس مکانیک و صاحب یک شرکت ماشین الات می باشد.

جهان ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳
خانم قاعدی فخر‌ فروش دیدی چقدر کمبود داری در گوجکی بسیار فقر وسختی کیشیدی معلوم هست از رفتارت

نیلو ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
فیلم های ایرانیم دیگه داره به فنا میره خخخ. فیلم ترکیه ایه مگه. وحشی شد پسره خخخ الهی

نگار ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
بر عکس این فیلم هارو میسازن که بفهمید اگه یه روزی بهتون تجاوز شد چیکار کنید تجاوز موضوع عجیبی نیست که بگین مگه فیلم ترکیه ایه
ناشناس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
تجاوز بین بازیگرا و هنرمندان یه چیز عادیه

یه آدم ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
عادی شدنش چیز بدیه