ویدیو جنجالی ادعای بهاره رهنما درباره اینکه خانم ها به او حسادت می کنند و بر علیه او پست و کامنت بی احترامی می فرستند.
بهاره رهنما : بیشترین بی احترامی به من را خانم ها می کنند + فیلم

ادعای جالب بهاره رهنما بازیگر زن تلویزیون و سینما درباره اینکه اکثر افرادی که بر علیه او فعالیت می کنند و به او بی احترامی می کنند (در فضای مجازی و اینستاگرام) خانم ها هستند !


بهاره رهنما یکی از شاخ های فضای مجازی ست که فالوورهای بسیار زیادی دارد و خب طبیعتا دشمنان زیادی هم دارد (افرادی که بر علیه او کامنت و پست ارسال می کنند). بهاره عقیده دارد که اکثر این افراد خانم ها هستند.

بهاره رهنما : بیشترین بی احترامی به من را خانم ها می کنند + فیلم

شاید منظور بهاره رهنما که نخواسته آن را به صورت مستقیم بیان کند این است که خانم ها به من حسادت می کنند و به همین دلیل است که علیه من در اینستاگرام فعالیت دارند. بهاره رهنما متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک است. او هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. همسر سابق او پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است.

بهاره رهنما : بیشترین بی احترامی به من را خانم ها می کنند + فیلم

کسب درآمد بهاره رهنما از اینستاگرام

بهاره رهنما یکی از پرتبلیغ ترین پیج های هنرمندان را دارد و ما به او لقب سلطان آگهی را می دهیم. همه چیز تبلیغ می کند، همه چیز ! از مزون ها و آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی خودش گرفته تا دیگران، برآورد دقیقی از درآمدش وجود ندارد اما مبلغ آن قطعا خیلی زیاد است. برخی از کاربران می گویند حاشیه های طلاق بهاره رهنما او را به این تعداد فالوور رسانده است.

بی نام ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۷
پس نیا خواهشا زشت

مننیر ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۳
وااای خدا بس کن چه قدر لباس لباس اخه تا کی انقدر عقده ای وای خدا

تنها ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۴
لتفاقا مردا از چنین زنهایی مثل تو بهاره بیزارن بعصیهام واقعا فرشته هستن پیری همش میخوای خودتو جوو ن نشون بدی الان باید نوه دار مبشدی

من ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۶
ملومه دیگه چرا آقایون بهش ارادت دارند

شهداد ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۳
توهم داره

ناشناس ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۴
خانم رهنما حسادت نیست شورش رودرآوردی ازبس تو خبرها شما رودیدیم حالمون بدشد

ناشناس ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۵
خدای غبغب

باربد ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۵
بی حجابی برای اینا حلاله؟

بهاره ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
حاجی داره سرت گرم میکنه خودش معلوم نی کجاس میگع بهاره ادامه بده بااین خودنماییات خانوما حق دارن ازت بدشون بیاد چون آبروی هر چی زنه بردی من مردم اگه حای حاجی جونت بودم دارت میزدم با این کارا