حمایت تمام قد شقایق از برهنگی گلشیفته فراهانی + فیلم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
دفاع تمام قد شقایق فراهانی بازیگر زن تلویزیون و سینما از گلشیفته فراهانی خواهرش به دلیل مهاجرت از ایران و حضور در سینمای هالیوود.
حمایت تمام قد شقایق از برهنگی گلشیفته فراهانی + فیلم

دفاع جالب شقایق فراهانی بازیگر زن تلویزیون از خواهرش گلشیفته فراهانی که به خارج از کشور مهاجرت کرده و در فیلم های هالیوودی به صورت برهنه بازیگری می کند را ببینید.


گلشیفته فراهانی درباره انتشار عکس برهنه اش در یک مصاحبه گفته است که به من نگفته بودند که قرار است آن تصاویر منتشر شود. مصاحبه متفاوت گلشیفته فراهانی به مصاحبه اخیر بهزاد فراهانی پدر او ربط دارد که گفته بود برخی در مسئله گلشیفته شیطنت کردند و من آنها را نمی بخشم . به نظر می رسد تصاویر برهنه ای که از گلشیفته فراهانی منتشر شد، قرار نبود چنین باشد و گلشیفته در این مسیر هل داده شد و خب ناچارا این مسیر را ادامه داد. نمی گوییم که پشیمان است یا هرچیز دیگری بحث این است که شروع این نوع فعالیت او با فریب یک رسانه شکل گرفت و تصاویری را برهنه تر از چیزی که قرار بود نمایش دادند.

حمایت تمام قد شقایق از برهنگی گلشیفته فراهانی + فیلم

بهترین لحظه زندگی گلشیفته فراهانی

این بازیگر زن مشهور می گوید بهترین لحظه موقعی بود که ایران را ترک می کردم ! فکر می‎کنم بهترین و بدترین لحظه زندگی من خروجم از ایران باشد. بدترین بود، دردناک بود. پر از زخم بود. فکر می‌کنم بخشی از این به شخصیت خودم برمی‌گردد که نمی‌خواهم در یک قالب باقی بمانم. نمی‌خواهم بازیگر سینمای مستقل باشم یا بازیگر سینمای فیلم‌های پول پاروکن یا بازیگر فیلم‌های ایرانی یا فرانسوی یا اسپانیایی هر چیز دیگری باشم. نمی‌خواهم به عنوان نمادی شناخته شوم. شخصیت من هم اینطوری است. در دی ان ای من است. من هر محدودیتی را می شکنم. بنابراین کار در سینماهای مختلف بخشی از این ویژگی است. در عین حال بیشتر احساس می‌کنم به سینمای مستقل تعلق دارم. چون در سینمای مستقل مشارکت، گفت وگو بیشتر است. مقدار زیادی باید دقت داشته باشی،تلاش کنی، عرق بریزی..

سیامک ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
آفرین به شما خانواده فرهنگ وادب شقایق خانم ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است دیر نشده تو هم برو خب یه تستی بکن آبجیو هم که اونجاست زود را میفتی نترس .

ناشناس ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
شما امتحان کردی آقا سیامک
لاله ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۳
مسلمانان ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷
مگه بجز برهنگی و بی آبرویی، کار دیگه ای هم کرده خواهرت اونور آب؟ کاش تو هم بری، مطمئن باش ازت زبان نمی‌خوان، عجب... ایشون لخت شده و دین فروشی کرده، یعنی ترقی کرده؟ کاش به شما گفته بود و نمیذآشتی بره. اخه مگه در هالیوود کاری بجز خودفروشی هم میکنن؟؟؟

سپهر ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
اینا که دین ندارن که بخوان بفروشن
2456 ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
بدبخت فکر کرده بود خیلی شجاعه نمی‌دونست برا صحنه هایی که خود خارجی ها شرم داشتن از بازی کردنش باید داوطلب بشه هر چند به درد همین کارا میخورن
احمد ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۹
اگه دستتون بهش میرسیدالان ازش تعریف میکردید.واقعأچقدرحسادت دارید.
امیر ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
شقایق خودتم برو برهنگی که برا شماها کاری نداره برو و جهانی شو

شهرام ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
پلان حسی بهش میگین؟ ما یه چیز دیگه بهش میگیم

بی اسم ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
دمت گرم
ایرانی ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
خاک برسر تان که همه چیز را در پول وشهرت وبی دینی میببینید

مریم ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
خودت توهم بی ابرو هستی توهم برو گمشو با اون قیافه زشت

کلاریون ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۳
اتفاقا شقایق خیلی هم خوشگله
حسین ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
خب ایشون تازه کاملا برهنه شدن،حیوانات از قدیم بودن

لاله ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۶
والا حیوانات و جک وجونورا هم جدید لباس تنشونه
ناهبد آزاد ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۴
شما خانوادگی بی غیرتین

امیر ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
واقعا متاسفم ابرو