توضیح الهام حمیدی درباره شغل لاکچری همسرش + فیلم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویدیو صحبت های الهام حمیدی بازیگر زن تلویزیون و سینما درباره شغل خاص همسرش را ببینید.
توضیح الهام حمیدی درباره شغل لاکچری همسرش + فیلم

الهام حمیدی قبل از ازدواج بارها گفته بود که دوست ندارد با بازیگر ازدواج کند، توضیحات او درباره شغل لاکچری همسرش را ببینید.


الهام حمیدی می گوید خوشیفته نیست و نیازی ندارد همیشه جلوی آینه باشد : آدم خودشیفته ای نیستم که مدام جلوی آینه بروم. حس می کنم خوشبختانه صورتم خوب مانده؛ اگرچه متوجه گذر عمر می شوم اما شکسته نشده ام. به نظرم عواملی مانند تغذیه مناسب یا خواب کافی و ورزش اهمیت دارند تا بازیگر بتواند چهره و ظاهر خودش را به خوبی حفظ کند.

توضیح الهام حمیدی درباره شغل لاکچری همسرش + فیلم

رژیم غذایی الهام حمیدی چیست ؟

رژیم به سبک الهام حمیدی : رژیم غذایی خاصی ندارم؛ یعنی اینطور نیست که فلان غذا را بخورم یا نخورم. سعی می کنم مراعات کنم. از هر غذایی که دوست دارم می خورم اما متعادل و در حجم کم. اگر مثلا ناهار زیاد بخورم، شب شام نمی خورم وگرنه رژیم سفت و سختی ندارم. خودم را محدود نمی کنم. به قول معروف دوست ندارم حسرت به دل باشم؛  فقط رعایت می کنم.

توضیح الهام حمیدی درباره شغل لاکچری همسرش + فیلم

الهام حمیدی راضی از بیکار بودن

الهام حمیدی دوست دارد بیکار باشد تا سر هر کاری برود : در این روزهای بیکاری ضمن آنکه زندگی عادی و روزانه مثل همه آدم ها را دارم، گاهی فیلم می بینم، مهمانی می روم، موسیقی گوش می دهم و کتاب می خوانم. در فیلم سوژه های مختلف را دنبال می کنم ولی سینما نمی روم. فیلم ها را تهیه می کنم و در خانه تماشا می کنم. از کارهای خودم آرشیو کاملی ندارم چون بعضی از آنها در دوره ای بودند که باید ضبط می شد. هروقت دلم برای کارهایم تنگ شود، آنها را می بینم. خدا را شکر در کارهایم شاید کار متوسط باشد اما کاری نداشتم که بگویم به خاطرش شرمنده ام. گاهی شما کاری را به خاطر شرایط خاص می پذیرید اما من سعی کرده ام کارهای این چنینی ام خیلی کم باشد و بیشتر منتظر هستم تا کار خوبی پیشنهاد شود.

زهرا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷
الهام حمیدی خیلی نازه،دوستش دارم

امیر عباس ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
واقعا دوست داشتنی