شقایق دلشاد مدل اینستاگرام : من برنده اسکار می شوم ! + فیلم

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ادعای بزرگ شقایق دلشاد شاخ مشهور اینستاگرامی که به بادیگارد داشتن و بنز سواری مشهور است برای برنده شدن جایزه اسکار را در این ویدیو ببینید.
شقایق دلشاد مدل اینستاگرام : من برنده اسکار می شوم ! + فیلم

شقایق دلشاد شاخ جنجالی اینستاگرامی که حاشیه های زیادی دارد ادعا می کند که عضو تیم ملی بوده و الان هم برای بازیگری اسکار می آورد.


تا به اینجا شقایق دلشاد دو نقش فرعی و کمتر دیده شده در سریال شهرزاد (سریال مشهور نمایش خانگی) و سریال کیمیا (سریال مشهور شبکه دو سیما) حضور داشته است و بیشتر فعالیت های او در زمینه مدل شدن در موزیک ویدیوهای خوانندگان است تا بازیگری. جالب است که تا به حال بازیگران بزرگ ایران که صدها کار و فعالیت های هنری داشته اند و جوایز زیادی را بنرده شده اند ادعای اسکار نکرده اند !

شقایق دلشاد مدل اینستاگرام : من برنده اسکار می شوم ! + فیلم

حاشیه های شقایق دلشاد

شاید فکر کنید شقایق دلشاد این مصاحبه ها را برای طنز انجام می دهد ولی همه حرف های گفته شده توسط او جدی است و از صمیم قلب می گوید. شهرت شقایق دلشاد بیشتر به دلیل ادعاهای او بر علیه محمدرضا گلزار است که خود را مشهورتر از گلزار می داند. همچنین ویدیویی از او منتشر شده که با یک بنز به افتتاحیه یک مرکز تجاری می رود و در پاسخ به سوال خبرنگار که می گوید چرا بادیگارد داری، پاسخ می دهد که دارندگی و برازندگی ! البته بعدا در مصاحبه ای عنوان کرد که آن بنز و بادیگاردها مال من نبودند و اجاره ای بود. شقایق دلشاد یکبار از دیدن جمعیتی که در افتتاحیه یک مرکز تجاری آمده بودند هیجان زده شد و ادعا کرد که طرفداران او از محمدرضا گلزار بیشتر است (البته این جمله را مستقیم نگفت ولی مبهم پاسخ داد خودتون که می بینید !)

گنجشکک اشی مشی ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
اگه قرار باشه اسکار از دست بازیگرانی همچون دنیل دی لوئیس و مریل استریپ و جک نیکلسون به تو برسه که باید سینمای هالیوود رو گِل گرفت

ساکن دریا ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
دقیقا
ناشناس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
زیادی توهم داری

یاسمین ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴
چیزی زده :

ناشناس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۵
یا خدا عجب هیولاییه این زنه
،قیافم که نداری پس ب چی مینازی

بچه محل ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۲
.... ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
اصلا خوشم از این نمیاد زشت

ویدا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۲
این دختره یه دفعه بااون قیافه زشتش ازکجاپیداشد.چ تعریفای بیخودی هم ازخودش میکنه.هه.سنگینی پیاده شو

فقط خدا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۴
چه اعتمادبه نفس بالایی جونم خواب دیدی خیرباشه یه کم یواشترسرراهت سرعت گیرهست بپاسقوط نکنی،

آرمین ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
عجب! یه عکس از خودش گذاشت فکر کرده از بازیگرای هالیوود بهتره؟ تنها سلبریتی که موافقم دستگیر بشه آخه چقدر خودخواه که خودشو از همه بهتر میبینه

ناهید ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
مگه این که خودت خودتو بپسندی