پرستو صالحی با گریه : خیلی تنهام + فیلم

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویدیو متفاوت از گریه کردن پرستو صالحی بازیگر زن مشهور به دلیل احساس تنهایی کردن را ببینید.
پرستو صالحی با گریه : خیلی تنهام + فیلم

ویدیو عجیب از پرستو صالحی بازیگر زن تلویزیون و سینما که در آن با گریه از تنهایی خود می گوید.


پرستو صالحی چندی پیش در یک گفتگوی اینترنتی اعتراف کرد که با یک پسری که ده سال از او کوچک تر بوده ازدواج کرده و بعد جدا شده است. جالب است بدانید که چند سال پیش پرستو صالحی در برنامه ماه عسل از کودکی بسیار سخت خود گفت و توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرد ولی مدتی قبل در لایو سینا مجری مشهور خارج نشین گفت که من دوران کودکی با کیفیت و خوبی داشتم !

پرستو صالحی با گریه : خیلی تنهام + فیلم

ازدواج پرستو صالحی با دستفروش

جالب تر اینجاست که او در یک مصاحبه درباره ازدواج خود گفته که حاضر است با یک دستفروش بی سواد هم ازدواج کند. جنجال های بی پایان پرستو صالحی : او یکی از پر حاشیه ترین بازیگران زن ایارنی است که در اینستاگرامش همیشه حاشیه ساز بوده است. جدیدترین حاشیه ای که او به وجود آورد بی غیرت خواندن افرادی بود که در مراسمات مذهبی محرم شرکت کرده اند و دلیل خود را برای این توهین حمایت از کادر درمان اعلام کرد. پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد 9 ابان 1356 در تهران) بازیگر ایرانی است.مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند.

م ع ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
با اینکه هیچ شناختی از پرستو صالحی ندارم اما با جرأت میگم و قسم می خورم که پرستو صالحی اون زمانی که زیر آسمان شهر رو با مهران غفوریان بازی می کرد با پرستو صالحی الان ۱۸۰ درجه فرق کرده اون زمان خواستنی تر بود باوقار بود متین تر بود با حجب و حیا تر بود الان دیگه از نظر من دوست داشتنی نیست مخصوصا که الان با سگ زندگی میکنه (ببخشید که اینقدر رک نظرم رو بیان کردم )

بنت ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
منم قبول دارم مخصوصا که میگه با ده سال کمتر از خودم دوستم
ناشناس ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
خودت خواستی تنها باشی ازدواج میکردی داری ازخودت گله میکنی

زهرا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
شما به این خوشگلی صددرصد خواستگارای خوبیم داشتین ازدواج میکردین الان بچه حداقل بیست ساله داشتین .

نازی ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴
با اینکه بازیگر مطرحی نیست خیلی خودشو تحویل میگیره

۶ ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵
اگه اینستا نبود، الان دیگه هیچ کس اینو یادش نمیومد.
اکرم ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۴
چقدر این جماعت سلبریتیهااز دسته اول تا دسته چندم دوست دارن دیده بشن خیلی حال بهم زن هستن با فخر فروشی و صورتهای عملی و بیسوادی در هنر و کارشون و سیاست و وطن فروشی و فالورشون و لاکچری بازیشون حتی جایگاهشون حرفها و اداهایی مثل سگ پروری کارهای عجیب و غریبشون هیچیشون عادی نیست .

علی ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
بابا شما بازیگرها اینقدر خودتون را بالا بالا میگیرید کی جرات میکنه حتی به شما پیشنهاد ازدواج بده

ناشناس ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
خانم صالحی کجا تنهایی توکه داشت همیشه همراهته سگتو میگم. اون جوانی که ده سال ازخودت کوچکتره هم که هست دیگه چراگریه می‌کنی عنتر

ادمک ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
بغضها گاهی تنهایی فریاد میزنند امیدوارم روزهای خوبی پیشرو داشته باشید

مریم ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
بیا زن پدر من بشوخخخخ