ویدیو جنجالی صحبت های صبا راد مجری زن تلویزیون و همسرش درباره رفتن از ایران و مشکلات زندگی کردن در ایران را ببینید.
صبا راد مجری زن تلویزیون و همسرش : ایران وطن ما نیست ! + فیلم

صحبت های جنجالی صبا راد و همسرش مانی رهنما درباره ترک ایران و مهاجرت به ترکیه و وطن باعث خشم کاربران شبکه های اجتماعی شده است.


صبا راد و همسرش در اظهارات بی سابقه ای درباره مشکلات زندگی کردن در ایران و فشارهایی که به آنها آمده صحبت می کنند. صبا راد از وقتی که به ترکیه مهاجرت کرده رفتارها ی بسیار جلفی از خود نشان می دهد که باعث انتقاد مردم شده است چرا که مردم سالها او را با شکل و شمایل و رفتار کاملا متفاوت در تلویزیون دیده بودند. او با مانی رهنما خواننده مشهور ایرانی ازدواج کرده است.

صبا راد مجری زن تلویزیون و همسرش : ایران وطن ما نیست ! + فیلم

صبا راد در ترکیه بیشتر به کارهای بلاگری در اینستاگرام و آشپزی مشغول است و فعالیت هنری خاصی ندارد. همچنین او به گونه ای رفتارهای صدا و سیما و مسئولین را مورد انتقاد قرار می دهد که انگار نه انگار تا دیروز خودش یکی از مجریان مشهور صدا و سیما بوده است. نام اصلی صبا راد (فاطمه راد) است. صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

مردم ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
درود

شهاب ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
اصلا شما دو تا احمق به چه درد این کشور می خوردین دو تا خل کمتر
شاهین ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
برا گفتن این حرفا یکم زوده بزار یه مدت اونجا بمونی پولت که تموم شه وطن پرست میشی.
اشراق ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
همون بهتر که رفتید با این افکار مسمومتون! وقتی جیبتون رو مردم پر کردند با اومدن به کنسرت و... بعد یادتون افتاد وطن کجاست!یادتون نره یه هنرمند رو مردم بزرگ و خاص می‌کنند!

حسین ترابی نژاد ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
خداپدرمادرتو نگهداره متاسفم برای ی سری اشخاص ک اینارو دنبال میکنن اخه این.... لیاقت قلب داره
دختری از تبار پارس ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
یک هموطن ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
ما از این خاک بوجود امدیم ،نطفه ما از این خاک ست و ب این خاک ارق داریم .ایران وطنم ،همه ی جان وتنم .من وقتی مسافرت میرم ،ب هر شهری ،طاقت نمیگیرم و میگم زود برسم ب شهرم تا برسد ب اینکه از کشورم خارج بشم ،کشور غریب ،ادمهای غریب ،در و دیوار غریب ،غربت رو اصلا دوست ندارم .حالا اصلا دوست ندارم که از کشورم دور بشم ،واااااااای خدا اون روز رو نیاره .دوستت دارم ایران

کامران ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف
جلیل ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
فهمیدن این چیزا شعور میخواد که یه کسایی مثل این خانم وآقا ندارن
محسن ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
این تازه اولش هست ، وقتی غم غربت گرفتت میفهمی .....میشه

طوسی زاده ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
وقتیکه چند سال می‌گذرد میوفتی به التماس
حسین ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
لیاقت وطن روندارید

ناشناس ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
بریدگمشیدتازه به دوران رسیده ها

حمید ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
آفرین، همه جهان سرای من است... این خاک ، خونش واسه ماست ، پولش واسه از ما بهترون

ز م ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
خخخخخ خخخخ امثال شماها باید برین حالا کجای دنیا وطنی وجود داره که همه با هم مساویند اگه پیدا شد سلام ما راهم به اونجا برسون ودر کتاب گینس بگو بنوبسن آخه کوتاه فکر جاهل با سواد هیج جای دنیا کشور دشهر و روستا وجود ندارد که همه با هم مساوی باشد یا کاملا به هم احترام بزار اون کشوری که تو رفتی مطمئنم بیشتر از ایران بهت توهین میشه خخخخخخخخخخ خخخخخخخخح بدبخت بی فرهنگ جاهل با سواد فقط دلم برای کسانی می سوزد که فریب جاهلانی چون شما را میخورن خدایا اینها را هدایت کن

راحله ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
کاری به خاک و وطن نداره به نظر من مر دم ما هم عوض شدن همه بدجنس عصبی کینه ای غیر قابل تحمل مردم ایران هم خیلی خوب نیستن مخصوصا الان که تهران زندگی میکنم تازه فهمیدم ایران اصلا به درد زندگی نمیخوره .خوب کردین رفتین .

حیدر ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
توهم بروگورت روگم کن
اعظم ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
راه باز و جاده دراز تو هم هرررررری
کیان ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
رفتی تهرون بی جنبه شدی فکر کردی حالا که تهرون نشین شدی پس همه جا نشینی تهرون نشین اونایین که بی جنبه نمیشن با اصالتن ایران نشینم اونایین که خاک پاک مادریشون رو ب صد تا غریبه نمیفروشن